Oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW 1997-2001

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW 1997-2001

3,2
~bodler@wp.pl
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Skusiła mnie cena auta sprowadzonego z niemiec! Jest to wersja dla poczty. Po dołożeniu siedzeń nie ma różnicy z normalnym! Skusiło mnie także zużycie paliwa jednak dziś nie polecam specjalnie tego modelu a to ze wzgędu na: wysoki ceny części zamiennych ( oprócz typowych jak klocki itp) i długi czas oczekiwania na sprowadzenie, kiepskie właściwości jezdne, duza usterkowość drogich części ( np skrzynia). Godne uwagi sa zużycie paliwa i...
~10 lat w jednych rękach
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Autouzytkowane przez ponad 10 lat w moich rękach wszystko działa malutko pali części wszędzie dostępne od ręki i w śmiesznych cenach silnik 1,7 zadko spotykany w tych autach ale chodzi jak szwajcarski zegarek
~śmigło
piękny samochód miejscki jak i pozamiejski lecz optymalnie na 2 osoby
~Thomas White
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Idealne dla początkujących, dużo jeżdzących. Łatwo sie prowadzi, manewrowość super.
~sztorm
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
autko jak dla mnie super ale blacha tragiczna 1998 rocznik nie powinien miec sladow korozji,rdzewieje tylna klapa próg, okoloce szyberdachu,za to spód bez sladów korozji troche to dziwne
~adamekp
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
W sumie nie moża zbyt narzekać, jest solidny i nie nastręcza większych problemów.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
3,7
~rafał_polo
~Joasia
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Genialny silnik, mega oszczędny i jak na diesla cichy. w ciągu roku przejechałam nim 30 000 km i nic nie musiałam przy nim robić. (Silnik)
~SKORPION
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
PowaZniesza usterka to alternator ale to wina mechaników bo nie potrafili ustalić USTERKI I KOSZTOWAŁO MNIE TO SPORO KASY ZA ICH BŁĘDY (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,6
~Adam B.
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Świetny silnik, pali w kazdej temperaturze, i do tego pali bardzo mało. Przy dodatnich temp. poza miastem ponizej 5 lit. Jednak podczas bardzo mroznych dni (-20) potrafi spalac zlotowke ropy na kilometr, podczas pracy na zimnym silniku. (Silnik)
Volkswagen Polo III Hatchback