Oceny Volkswagen Polo III Kombi

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Kombi

2,5
~Maciejka
Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW
Samochód jest, a raczej był totalną porażką. Silnik 1,4 16V totalna porażka, szczególnie zamarzająca odma zimą. Olej 10/50 po roku jazdy czyściutki jak łza, spalanie na lpg 7,3 l latem, do 8 zimą. Spalanie w tym aucie to największa zaleta.
3,4
~Billy_Shears
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Samochód nie jest zły. Po prostu ciężko znosi zmianę właściciela i tym samym zmianę stylu jazdy. Ja jestem wariat, więc od razu pompa od wspomagania poszła. Musiałem tez powymieniać łożyska. Jeżeli chodzi o przyspieszenie, to wiadomo 60KM - cudów ni ma, ale jak przyjdzie co do czego, to potrafi się zebrać i szybko wyprzedzić. Fajne auto na pierwsze auto :)
~Kamil
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Polóweczka jeszcze się mi nigdy nie zepsuła. Samochód idealny dla osób jeżdżących z punktu A do B. Małe gabaryty nie utrudniają jazdy w mieście. w trasie z tym silnikiem nie da się specjalnie poszaleć a le jest wystarczająco zrywny. POLECAM!!!
4,1
~Grzech
Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW
Autem tym przejechałem około 30 000 km w niecałe 1,5 roku, mały przebieg po poprzednim właścicielu. Auto nie za bardzo nadaje się do jazdy po autostradzie ale da się i tam podróżować. Zrobiłem kilka tras po 3-4 tyś. km i zaskakująco dobre są fotele. Bagażnik też super ale to classic variant. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z autka. Spalanie benzyny od 5,5l do 8 na mieście.
~ppisarski@gmail.com
Kombi 1.7 SDI 60KM 44kW
Ogólnie mówiąc jest to bardzo przyjemny samochodzik, godny polecenia. Dzięki krótkim biegom bardzo dobrze sprawdza się w mieście. Bardzo pojemny bagażnik w którym można naprawdę dużo rzeczy przewieść (nawet sporych gabarytów).
~/ jur / moana3@op.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Autko udane - mam pytanie. Kiedy zmieniać olej w skrzyni biegów - poprzedni właściciel twierdził, ze w tym automacie skrzynia biegów jest bezobsługowa. Kiedy zmienić pasek rozrządu - przejechane 57 tyś. km. jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jur.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mamin
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Nie myślcie że jak kupujecie niemiecki samochód to nie ma on prawa się zepsuć.Każdy samochód się psuje.A moje polo ,cuś jak na 120 tys trzyma się nieźle.Kilka zepsutych drobiazgów czasem denerwuje ale to dobry samochód.Wykończenie jest naprawdę super, i wszystko dokładnie przemyślane.Karoseria jest bardzo dobrze spasowana.
~CriseQ
Kombi 1.4 i 16V 75KM 55kW
Dobry samochód dla osób nie szukających "cudów". Spełnia swoje zadanie. Można by rzecz, że jest to najładniejsza wersja Polo jaka wyszła choć to rzecz gustu.
~Klima
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Całokształt gdy odrzucimy to iż jest to kombi otrzymamy ładny samochód o sympatycznej sylwetce i przyzwoitych osiągach. Ponadto po złożeniu siedzeń otrzymamy dużo miejsca.
~karol2679
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Generalnie fajne i zgrabne autko. Nie rzuca sie w oczy ale ma te same silniki co golf,audi czy skoda.
Volkswagen Polo III Kombi