Lista ocen Volkswagen Polo III (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 851 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MaxM
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
To słaba strona tego wozidelka po 10 latach widać ze na tyle było obliczone łapie rdza na polaczeniach lakier dość trwały i trudno go uszkodzić czy zmatowic.blachy tez dość grube w porównaniu z konkurencja z tamtych lat. Ale gdy już Zdarzy nam się odprysk czy obtarcie do gołej blachy nie wolno tego ignorować i myśleć ze jakos to będzie. Nie nie będzie zemści się i to dość szybko a wtedy to juz walka z wiatrakami. Plus za wzmocnione zderzaki i...
~Piotrek
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Rocznik 2001 i nie mam rdzy. Zakonserwowałem podwozie bitexem. Blacha nie jest twarda, ale jak ktoś się zagapił i uderzył mi w tył to nic poważnego się nie stało.
~jerzy_poradzisz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Słabe zabezpieczenie antykorozyjne, najsłabsze punkty to: podwozie, końcówki progów, doły błotników, dół klapy bagażnika, nadkola tył
~Śmieszko I
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Wygląda w porządku, nic więcej. Za to ruda tańczy jak szalona - progi, podwozie, drzwi, klapa bagażnika, nadkola a nawet dach.
~Adam
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Autko lubi podgnic tu czy tam , głównie tylne nadkola i progi , podwozie . Jeżeli dbamy i konserwujemy to nie ma o co się martwić :)
~:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Akurat ja trafiłem na model który nie miał rdzy i przez 2 lata dalej nic się nie pojawiło :)
~Adrian
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Niestety większość aut powyżej 12 lat będzie miało już jakieś naloty.
~Tomasz
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Lepiej przeł skierować po dziesięciu latach
~jeży zajdel
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
rdzewieje na nadkolach podłużniczch mascę itd

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Karol
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Trochę rdzy i tyle, parę razy już miał wizytę u blacharza