Lista ocen Volkswagen Polo III (23)

3,2
~bodler@wp.pl
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Skusiła mnie cena auta sprowadzonego z niemiec! Jest to wersja dla poczty. Po dołożeniu siedzeń nie ma różnicy z normalnym! Skusiło mnie także zużycie paliwa jednak dziś nie polecam specjalnie tego modelu a to ze wzgędu na: wysoki ceny części zamiennych ( oprócz typowych jak klocki itp) i długi czas oczekiwania na sprowadzenie, kiepskie właściwości jezdne, duza usterkowość drogich części ( np skrzynia). Godne uwagi sa zużycie paliwa i...
~Adam B.
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Świetny silnik, pali w kazdej temperaturze, i do tego pali bardzo mało. Przy dodatnich temp. poza miastem ponizej 5 lit. Jednak podczas bardzo mroznych dni (-20) potrafi spalac zlotowke ropy na kilometr, podczas pracy na zimnym silniku. (Silnik)
~Tomasz P.
Kombi 1.7 SDI 60KM 44kW
miałem kiedys od nowości punto I i gdyby nie zbyt mały silniczek POLO nie miałoby zadnych szans; nie było żadnego skrzypienia!!!
~ppisarski@gmail.com
Kombi 1.7 SDI 60KM 44kW
Ogólnie mówiąc jest to bardzo przyjemny samochodzik, godny polecenia. Dzięki krótkim biegom bardzo dobrze sprawdza się w mieście. Bardzo pojemny bagażnik w którym można naprawdę dużo rzeczy przewieść (nawet sporych gabarytów).
~Thomas White
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Idealne dla początkujących, dużo jeżdzących. Łatwo sie prowadzi, manewrowość super.
~sztorm
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
autko jak dla mnie super ale blacha tragiczna 1998 rocznik nie powinien miec sladow korozji,rdzewieje tylna klapa próg, okoloce szyberdachu,za to spód bez sladów korozji troche to dziwne
~adamekp
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
W sumie nie moża zbyt narzekać, jest solidny i nie nastręcza większych problemów.
~Joasia
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Genialny silnik, mega oszczędny i jak na diesla cichy. w ciągu roku przejechałam nim 30 000 km i nic nie musiałam przy nim robić. (Silnik)
~śmigło
piękny samochód miejscki jak i pozamiejski lecz optymalnie na 2 osoby

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin
Kombi 1.7 SDI 60KM 44kW
Szybko zużywająca się prowadnica dźwigni biegów przez co ciężko wchodzą biegi. (Skrzynia biegów)