Lista ocen Volkswagen Polo III (22)

~karol2679
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Generalnie fajne i zgrabne autko. Nie rzuca sie w oczy ale ma te same silniki co golf,audi czy skoda.
4,1
~Artur AR 1000
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
doskonały silnik mało pali min 3.8l trasa, max 6.5l zima miasto, zimą zaraz po odpaleniu trochę głośny po3-4 kilometrach jest już OK wcześniej jeździłem benzynami i już do nich nie wrócę 1.9 TDI do najlepszy wybór (Silnik)
~Paweł P.
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
niskie zuzycie wszechobecne plastiki mało wygodyny ale jak trzeba umie sie obronic niskim zuzyciem paliwa i niezawodnoscia
3,5
~slawek s
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
juz jezdze tym autem prawie pół roku i moge cos o nim napisac:silnik to najlepsza rzecz w tym samochodzie 1.9 tdi ahu elastyczny oszczedny i jak trzeba zrywny. (Silnik)
~artur@wob.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
ogólnie samochód warty polecenia, uważać na skrzynię, poziom oleju w skrzyni, nowa skrzynia kosztuje 8tys zł, używana 1,5-2tys. drogo!!! tandeciarze z VW zrobili dziadoską skrzynie a teraz kasują, ceny części oryginalnych wysokie, droższe od golfa, diesel dynamiczny 64KM, bardzo trwały silnik, oszczędny, głośny.
~Leoxx
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
TDI 90 KM dobrze zanany... może nie ma wysokiej kultury pracy ale cenie go za moc, zrywność i przyjemnosc jazdy szczegolnie w trasie (Silnik)
~wlkp
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jesli niemasz 190 wzrostu to polecam w 100 %,bedziesz zadowolony.
~ZEN
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik 1.9 TDI (90) To co najlepsze w tym samochodzie. (Silnik)
4,1
~Radek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik BOMBA. Mało pali około 4,5 /100km. Oleje, płyny oraz rozrzad, a bedzie wszystko Ok. Zrobiłem autem około 70 tys km NIC NIE NA WALIŁO. Jednak TDI jest SUPER. Auto bardzo szybkie okoł 11 sek. do setki!!! Wyprzedzanie na 5 biegu to pestka. Polecam. TYLKO TDI !!! (Silnik)
~slawek s wlkp
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
jak na diesla to jest nawet cicho,nawet nie wierzyłem (Wyciszenie)