Lista ocen Volkswagen Polo III Sedan (53) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mamin@go2.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Kupiłem używańca, miałem do wyboru jeszcze corse tyle, że corsy trochę tańsze są.Ale jak się przejechałem to wiem, że polo można raczej porównywać z astrą niż z corsą;)
~panmaniek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Tańsze nie będą, nawet jako używane. Ostatnia szansa na auto bez zbędnej elektroniki i dużych oszczędności producenta na materiałach i jakości.
~kupczul@valhalla.com.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
5-letniego mozna kupic i jeszcze sie nim cieszyc przez pare lat. Uzywany jest na prawde OK. Nowy ma chyba troche nieadekwatna cene do klasy/wyposazenia auta.
~czarekk
Sedan 1.6 i 100KM 74kW
Jakość dobra, jednak wiadomo auta grupy vw nie są tą tanie ale za to cena ich nie leci mocno w dół przy odsprzedaży.
~zalamany
Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW
Szkoda gadac kupilem za 18tys zl wlozylem 2 tys a chche sprzedac za 10500zl, totalna porazkaale to wina wejscia do unii.
~Słowyk! slowik_18@op.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
no marka samochodu jest dobra i gwarantuje niezawodnosc samochodu wiec cena jest proporcjonalna do jakosci samochodu!!!
~Rufus
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Ciezko znalesc lepsze rozwiazanie alternatywa moze byc troszke tansza Ibiza ale ja i tak wole POLO ;-)
~Wojtek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
bardzo droga w salonie, moja wersja kosztowala 50tys. w salonie - wysoka sena, ale żadnych problemów - VW
~stanik@go2.pl
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
tu nic sie nie zmienilo, zreszta nowy model ma ta sama wade, drogi i ubogo wyposazony.
~rafix55@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Za takie pieniądze i koszty eksploatacji - warto było go kupić!
Volkswagen Polo III Sedan