Oceny Volkswagen Polo III Sedan

Volkswagen Polo III Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Sedan

~Maciekityle
Volkswagen Polo III
Jest dobrze ale wiadomo nie idealnie. Jeżdżąc np. ford\'em escort\'em kombi fakt ma silnik 1,6 ale za to jest większy i cięższy jakoś lepiej się prowadził więc jeśli miałbym wybierać między VW polo a np. Ford\'em Focus\'em czy nawet Escort\'em to wziąłbym Ford\'a nie wiem czy to przez nieobiektywną fascynację tymi autami... ale chyba jednak są lepsze. Escort ojca ma już 20 lat i jeździ nadal (zobaczymy czy VW tyle wytrzyma;) nieznaczna rdza w...
~przemek_cegliński
Volkswagen Polo III
Auto sprawuje się wzorowo jak na moją jazdę robię 3 000 km miesięcznie. Auto posiadam pół roku zrobiłem 18 000 km . Na tą chwilę nic nie zostało poważnie uszkodzone. Od zakupu nic nie robiłem rozrządu nie wymieniałem . Tankuję i jeżdżę tylko LPG . Spala mi jakieś 9 litrów na 100 km . Jeżdżę po drogach piaskowych dziurawych i zawieszenie aż dziwne , gdyż jest lux. Jak na pierwsze auto za które dałem 1200 PLN polecam.
~polo owner
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Volkswagen Polo III
Póki co 3. Dużych awarii póki co nie ma. Drobnych trochę jest. Elektryka w tym samochodzie to porażka. Awaria elektrycznych szyb, światła mijania, stopu, oświetlenie bagażnika. Szybciutko popsute zamki w drzwiach. Skrzynia biegów też niezbyt precyzyjna. Zalety - dobry silnik, nadwozie prawie zero korozji (15 lat auto). Dobrze się prowadzi. W miarę wygodny. Bardzo duży bagażnik.

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dawidpilczuk
Volkswagen Polo III
Jakosc materialów pozostawia wiele do zyczenia ale cos za cos .Ogolnie auto super ,bez awaryjne ,a jak sie juz cos zepsuje to czesci kosztuja grosze,bardzo male spalanie ,jesli chcesz auto bez awaryjne tanie w eksploatacji to polecam ,niestety konfort jazdy jest do pretkosci 120 km/h potem jest jak w rakiecie kosmicznej.Zauwazylem problem z zamkami oraz z zamarzaniem dzwi ,oczywiscie brak korozji
Volkswagen Polo III
Pakowne auto, duuży bagażnik, ale dla 2 osobowej rodziny, ewentulanie 2+2. Dla 4 osób lekko ciasne (wnętrze, bagażnik nadal wystarczający, 455 l). Silnik dość elastyczny, przeciętne spalanie 7l (w hatchbacku silnik 1,0 spalał 0.5 l mniej). Dobre przyspieszenie, jednak przy komplecie pasażerów nieco słaby. Mechaniczne bez zarzutu, bezawaryjny, tylko bieżace wymiany typu klocki, paski, oleje i inne płyny.
~Broniu
Volkswagen Polo III
Samochód jest super!!! Posiadam go już 5 lat i jeszcze mnie nie zawiódł;]jedyne co mi w nim wysiadło to akumulator ale był już stary;))mankamentem tego auta jest spalanie bo jak na tak małe auto to dość sporo pali, ale mieści się w normie;p także polecam w stu procentach!!!!;]
Volkswagen Polo III
Auto dobrze radzi sobie w mieście, w trasie jest troszke gożej ale na wakacyjne i wekendowe wypady jak w moim przypadku dwuch osób spokojnie wystarcza. Całokształt zaciemniają drogie i niestety nie zawsze uczciwie i żetelnie wykonane naprawy serwisowe.
2,5
~Rysiek
Volkswagen Polo III
Niekończące się awarie, problem rodzi kolejny. W każdym układzie były wykonywane naprawy, przez termostat skrzynie biegów elektryczne szyby kończąc na lakierze...
1,9
~artur
Sedan 1.4 i 16V 75KM 55kW
Volkswagen Polo III
Jak na ten rocznik auto z wyglądu bardzo brzydkie, duże spalanie, słabe wyciszenie, niewygodne, dosyć awaryjne i części nie taki znowu tanie
~Adi
Volkswagen Polo III
Bardzo fajne autko, bardzo pojemne, można szybko przemieszczać się po mieście. W trasie też nie ma tragedii.
Volkswagen Polo III Sedan