Ocena kierowcy - Volkswagen Polo III Sedan

Roseng, 19 lat temu
Silnik 1.9 SDI 64KM 47kW
Rok produkcji 1996
Volkswagen Polo III Sedan 1.9 SDI 64KM 47kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
autko godne uwagi, niezawodne jak inne marki, może nie jest szybkie ale 160km/h mi wystarcza, pozatym w polsce jadąc wiecej jak 150km/h to jak proszenie sie o smierć. Mało pali, bezpieczne bo dostało 4 gwiazdki w testach zderzeniowych takze ja nie żałuje.
zryw niezly, potem gorzej ale to tylko 64 KM, troche głośno na wolnych obrotach ale podczas jazdy spoko.
jak narazie nic pozatym ze czasami włacze 3 zamiast 5, za maly luz pomiedzy tymi biegami
nie czuje dziur, ładnie to amortyzuje nie tracąc przy tym na przyczepnosci, troche kołysze ale bez paniki.
super jednym słowem.
z przodu sporo, z tyłu mniej ale ja tam nie podrużuje, wszystko pod reką i dobrej jakości. Wsiadanie i wysiadanie nie sprawia problemów.
w zime super, w lato jak to w lato bez klimy każde auto ma problem także nie narzekam.
z przodu sporo dla kazdego, z tyłu tez nie najgorzej, w 5 osob objechalem czechy z 7 skrzynkami piwa, namiotem, spiworami i jedzeniem takze naprawde jak na tp autko to sporo mozna zdziałać.
jak pisałem wczesniej na wolnych obrotach drzy ale to diesel w koncu pozatym nie mam osłony pod maska, ale jak rusze to jest wszystko wporzadku.
6 w miescie a mam taka sobie noge, poza miastem w 5 sie mieszcze.
ja dałem 18 tys.zł, na dodatek diesel, troche był zaniedbany ale ja go podpicowalem chodzi mi o wizerunek z mechanika bylo w miare ok. poza kilkoma wrzodami na karoseri, ale teraz naprawde autko cyka jak powinno, wyglada jak powinno jednym słowem lepiej dac troche wiecej niz mniej za forda czy fiata i dokladac do napraw, wiem bo brat kupil forda i tylko dokladal zaraz po kupnie ja jak narazie wlewam rope i pykam. pozdrawiam
jak go kupiłem miał 119 tys.km poza wymiana oleju, paska rozrzadu kompletnie nic i oby tak dalej.
nic

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu