Lista ocen Volkswagen Polo III (52)

~spit
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
silnik 1.4 16V a więc 100KM.piekna lekko sportowa praca silnika no i konie mechaniczne mowia same za siebie nic dodac nic ująć. zaznaczam ze auto fajnie wyposazone(nie znajdziecie tak wyposazonej polówki badz ciezko zneleść,jest nawet skóra)lekko przerobione ale nie na wiejski tiuning czy jak to sie pisze. (Silnik)
~karolkusm@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
jestem z auta bardzo zadowolony i z cala pewnoscia moge go polecic
3,6
~kolo martin05@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
kultura pracy nawet niezła,elastycznośc pozostawia wiele do życzenia,ale czego wymagac od 60KM (Silnik)
~kyus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
czasami problem z synchronizatorem przy wrzucaniu wstecznego ... reszta ok ... (Skrzynia biegów)
~Zmrol
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Jest mały niekiedy za mały ale jak to sie mówi na zakupy może być . W większości jeżdze po mieście więc taki mały sprytny samochód jest idealny na nasze polskie drogi. POLECAM
3,1
~sebek88p
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Ma potencjał, jak mu depnę to idzie jak strzała, mało pali, bierze trochę olej, ale to jest chyba normalne jak silnik przy ostrej jeździe wexmie litr oleju na 10000 km:) (Silnik)
~Herf
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Według mnie to bardzo fajne auto, ale ja z reguły nie jestem zbyt wybredny.
~Juniorrow
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
skrzynia dobrze pracuje, zerwala mi sie linka stabilizacyjna (awaria usunieta) (Skrzynia biegów)
2,9
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Równie dobrze można wywalić "wyciszenie" dach ,uszczelki i tak nie słyszymy własnych myśli powyżej 120 km/h (Wyciszenie)

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mamin@go2.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
pierwsze zachwyty mam już za sobą ale i tak nie zamieniłbym go na nic innego w tej cenie;)