Oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 i 80KM 59kW 2005-2009

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 i 80KM 59kW 2005-2009

~Dominik
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Przesiadłem się na Polówkę wprost z Forda Focusa TDci który wciagnął mnie w niezły wir kosztów. Teraz jestem posiadaczem mniejszego ale wspaniałego auta którym wyruszam w każdą drogę bez obaw. Instalacja LPG w tym aucie to jak dodatek do wyposażenia który zwraca się bardzo szybko (jeśli jest porządna instalacja) i powinna być w standardowym wyposażeniu. Kupiłem to auto po małym spotkaniu z motocyklistą i przejechaniu 50 tyś km (wg. ksiązki...
~Vw
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Wspaniały samochód niezawodny to najważniejsze brak usterek i problemów w końcu można jechać wszędzie bez obaw. P. S Miałem Francuza szczerze odradzam zupełnie inna jakość nadaje sie tylko na pole do rozworzenia gnoju.
3,8
~Stigmen
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Auto mimo liftingu z 2005 jest już dość leciwe,główna bryła,wnetrze pochodzi z 2001 roku,obecnie sa duzo lepsze auta,np nowe Polo,ale nie ma na co narzekac i mysle ze przy nowych małych KIAch i Hyunday'ach nie ma sie czego wstydzić:)
4,1
~winiuu
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Przez pięć lat nigdy nie zawiódł, choć słychać jakieś łożysko sprzęgła od długiego czasu (Silnik)
~Pit3r
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Sama benzyna, autko na trasie 50 km spokojnej jazdy, przy obrotach silnika 2100, 2200 i nie przekraczając 80 km/h pali około 6,3 litra - testowane w styczniu przy chłodniejszych temperaturach. W wakacje po trasie 5,47 litra benzyny na 100km spokojna jazda, 80 km/h i około 2200 obrotów. Natomiast cykl mieszany: około 100 km po trasie i 100 km po mieście łącznie zrobione jakoś 200 - 208 km przy 80 km/h po trasie a w mieście delikatna jazda,... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~fazi
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
w miescie w korkach niestety pali ok 8 l, lecz na trasie przy spokojnej jezdzie w 2 osoby zszedlem do 5,4-5,6 Jak dla mnie rewelacja Srednio w miescie pali 6,5-7 l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
8,3
~Pewienpan
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Silnik odpowiedni do tego auta,pracuje dobrze,wystarczająco elastyczny. (Silnik)
Volkswagen Polo IV Hatchback