Oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2009

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW 2005-2009

~Robert
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Bardzo fajne tanie w eksploatacji autko, silnik 70km w brew pozorom ma większą moc niż się wydaje, przez okres w którym go użytkuję 1 rok nie miałem żadnych usterek, spalanie przy normalnej jeździe 4,5 litra
~Artur
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Małe auto o wielkim bagażniku (gdy złożymy siedzenia). Przy jeździe do 100 spalanie nie przekroczy 5 litrów. Przy jeździe 150-160 km/h pali 5,4 litra. Jeżdżę codziennie 80km do pracy z czego 60 autostradą.
~Pułkownik Bartolomeo
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Polo 9N jest autem dla singla lub małej rodziny. Ma niezły design i plastikowe wnętrze. Jest bardzo ekonomiczne i w miarę niezawodne. Ze względu na głośny silnik 1,4 Tdi i kiepskiej jakości zawieszenie nie polecam go. Nowa generacja Polo jest bardziej dopracowana.
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Mała korekta do mojej poprzedniej oceny. Okazało sie że kierownica mi drgała bo cały czas jeździłem po drogach które były położone na płytach betonowych. Teraz zmieniłem trase do pracy i drgania kierownicy zniknęły. Także polo jest OK !!!
2,8
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
NIe kupiłbym tego auta po raz drugi. Drgająca kierownica przy hamowaniu. Bardzo słaby lakier. Można porysować auto zwykłą gąbką jakiej używa się pod prysznicem. Na masce mam dwie duże rysy po zdeżeniu z jakimiś owadami na autostradzie przy dużej prędkości !!!!!!
3,5
~kolano73@wp.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
silnik zbyt długo rozgrzewa się(15kmto pełna temp)przy zerowym mrozieJak zimniej to nie wiem jeszcze.im zimniej na polu to silnik potwornie hałasuje jak karabin maszynowy więc delikatnie dodaję gazu.Pracuje wtedy jakby nie miał filtra powietrza.Termostat jest dobry bo temp.silnika75st a chłodnica zimna.Myślę o montażu Webasto ale 7tys to za dużo.Spalanie paliwa dużo wyższe niż w reklamach a jeżdzę z myślą o ekonomii.Olej silnikowy to na 13tys...
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Samochód kosztował 50.000 zł i bardzo się cieszę że wydałem te pieniądze na niego. Prawdziwa radość z jazdy przyszła dopiero po zakupie tego auta a tak się bałem że silnik będzie głośny. Jestem szczęśliwym posiadaczem POLO 1,4 TDI 70PS. Mam nadzieję, że za 10 lat będę miał też takie dobre zdanie o tym aucie.
4,1
~Tadeusz
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Samochód z dużym potencjałem zmarnowanym przez zbyt mały, 3-cylindrowy silnik i tendencję do rdzewienia.
~Sweaty
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Samochód na prawdę świetny. Oszczędny, bezawaryjny i wygodny. Prowadzi się kapitalnie i można mu wynagrodzić braki w wygłuszeniu.
~Andrzej
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Ogólnie autko ok nadal mi się podoba i zastanawiam się czy nie kupić właśnie najnowszej wersji.
Volkswagen Polo IV Hatchback