Lista ocen Volkswagen Polo IV (18) - Karoseria

Na liście zabraknie 504 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł_tazbir
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Tu niestety muszę dać słabą opinię. Kupowałem samochód w 2017 roku. Miał 11 lat i oznaki rdzy. Teraz ma niestety coraz większe oznaki i cięzko mi z nimi walczyć. Głównie to progi, przy nadkolach z przodu. Reszta jest w porządku, ale progi i nadkola są ewidentnie źle zrobione i nie są ocynkowane. Fiaty i francuzy wygrywają o głowę! Chociaż każdy się ich boi....
~Dża
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Dramat, kurczę - dramat. W aucie wymieniane były progi. Koroduje maska i tylna klapa. Niszczą się plastikowe klamki. Rdza uwielbia tą generację Polo. Rdzewieje ona mocniej niż poprzednik. Przy zakupie koniecznie sprawdź progi! Nawet delikatny nalot może oznaczać, że są już zjedzone od wewnątrz i wszystko trzyma się na farbie.
~Jack
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Ruda lubi chrupać progi z przodu i tylną klapę na dole tak poza tym to się trzyma od niego w miarę z daleka. Trzeba zwrócić też uwagę na zamek w tylnej klapie który lubi się zapchać brudem z ulicy szczególnie podczas sezonu zimowego i ciężko go później otworzyć. To istotne dla wersji bez centralnego zamka.
~Dariusz
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
Od poczatku nieszczelności powodujące przenikanie wody do lamp tylnych. Poza tym ciągłe klopoty z elektrycznym zamkiem bagażnika. O odpadających elementach plaskikowych nawet nie warto wspominać. Fotel kierowcy po ok 50000 km poprzecierana. Jednym słowem DNO!!!
~kamil_mróz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Po 16 latach progi całe, wyprysk rdzy na masce od kamyków (poprzednio musiał dużo jeździć po autostradzie, bo mam mnóstwo odprysków od kamieni) oraz na klapie bagażnika na spojlerze nad szybą tylną
~Amadeusz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Mogło być lepiej... standard - progi i nadkola zgnite. Poza tym OK (ale widać u mnie jak lakier wyblaknął, że tylna klapa była wymieniana, więc u mnie nic nie było, a u kogoś...).
~Tadeusz
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Może do kwestia mojego egzemplarza, ale rdza bardzo go lubi. Za bardzo. Progi, nadkola, wszystko jedno. Podobno te samochody tak mają, ale ode mnie duży minus.
~Adrian123321
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
No dla mnie tragedia siostra już wydała na tom karoserię 2500zł na blacharza i jeszcze nie jest wszystko zrobione porostu szybko rdzewieje
~cosowa
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Blacharsko zadbany Golf 2 wypada tutaj lepiej. W polówkach błotniki przednie i progi podatne na korozję.
~Marek
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
Korodują przednie błotniki przez gąbki montowane przez producenta.