Lista ocen Volkswagen Polo IV (72)

2,1
~Jan
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Nigdy więcej niemieckiego auta. Liczyłem na niskie koszty eksploatacji i niezawodność. Nic z tych rzeczy. Jestem naiwny, że dałem się namówić.
~694450518
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
brak wyciszenia zawieszenia,które jest bardzo głośne,a tym samym dokuczliwe-serwis jest bezradny,albo patrzy kiedy minie gwarancja. Poza tym auto jest ładnie skrojone.Cena i brak wyposażenia odstraszy wielu nabywców
~Artur
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Bardzo zgrabne autko ale o wiele za drogie.Nie serwisuje w ASO bo nie chcę dostać zawału !Nie kupujcie auta bez wspomagania (szczególnie kobiety)Mam nadzieje że "trzeszczące plastiki"to tylko mój problem.Ogólnie rzecz biorąc ten mały okularnik jest ok !
2,7
~Tomek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Niezbyt tani, bardzo zawodny ... słabo wyposażony
4,1
~mike2
Fun 1.2 i 54KM 40kW
ogolnie po 6 latach eksploatacji (kupliem samochod majacy 6 lat) oceniam calkiem niezle. Najwiekszym negatywnym zaskoczeniem jest apetyt na paliwo oraz czestotliwosc sygnalizacji 'check engine'. Pozytywnym zaskoczeniem jest brak korozji w wieku 12 lat oraz dynamika skromnego 3-cylindrowego silnika.
3,6
~Malgoska
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
To glosny samochod.Kazdorazowo po nacisnieciu pedalu przyspieszenia pojawia sie nieprzyjemny warkot - jak w starym zdezelowanym samochodzie. Servis twierdzi, ze ten typ tak ma ale trudno w to uwierzyc, bo samochod nowy i w miare nowoczesny. (Silnik)
~Gregory
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Dodałbym + czyli 4+ do piatki brakuje mocy (niestety z mojej winy wybrałem nasłabszy model) i minus za skrzypiacy fotel kierowcy pozatym widac VW - owską dbałość i wykończenie Jeździ sie sztywnie pewnie nic nie stuka ogólnie jestem bardzo zadowolony z autka .... mam nadzieje ze tak bedzie dalej .Wachałem sie miedzy Clio Polo Grande Punto i innymi w tej klasie aut ... wybór padł na VW i narazie uwazam ze był złuszny ... jesli dalej bedzie ok... (Silnik)
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Mały silnik, mała moc, co można oczekiwać od takiego samochodu? Moim zdaniem samochód jest dobry na wyjazdy do miasta (dla kobiety).Samochód przy swojej małej masie jest zwinny. W trasie przy 3000 obr./min jedzie z prędkością 100km/h. (Silnik)
~Kiemlicz
Fun 1.2 i 54KM 40kW
Zero usterek przez ponad 3,5 roku. Fakt ,że przebieg niewielki - 22 tys. km. Mógłby być nieco przestronniejszy . Wiedziałem jednak co kupuję. Dla 2 osób + jakiś bagaż wystarczy .Z tyły trochu ciasnawo ,zwłaszcza dla kogoś słusznej postury .
3,5
~Kristoff
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
niestety po 25tys zawiodlem sie na tym modelu NIE POLECAM polo po liftingu lepiej jest juz kupic uzywana toyote corolle!