Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d (66) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomaszek1988
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 90KM 66kW
Auto wykonane starannie:) Sportowa sylwetka samochodu połączona z ekonomią:) daję dużo frajdy i zadowolenia zarówno z jazdy jak i wyglądu:) Wpada ludziom w oko i widać to jak się stoi na parkingu a ludzie się za nią oglądają:)
~rafalduraj
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Bardzo ładne , nowoczesne autko. wyjątkowa jakość materiałów użytych do wykonania wnętrza auta(wersja Comfortline)wnętrze bardo przyjemne i komfortowe , dobre wyposażone w wersji Comfortline pakietem cool&sound
~michal
Hatchback 5d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
Polo to bez wątpienia król małych miejskich autek jakość wykonania oraz użytych materiałów stawia go na I miejscu silnik 1.2tdi to najlepszy wybór jest oszczędny bezawaryjny i dość dynamiczny bez problemu
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Miała być Honda Jazz - czas pokaże, czy to był dobry wybór - jak na razie jestem zadowolony. Było parę "chorób wieku dziecięcego", ale potem to już jak mówią handlarze: ino loć i jeździć!
~misiol1@orange.pl
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Wspaniale auto dla singla lub pary z małym dzieckiem :) Polecam w wersji highline i z silnikiem 1.6 tdi 105 koni. Piękny, dynamiczny i dopracowany, a jednocześnie nie rujnujący nas na paliwie
~Tomasz Włodarczyk
Hatchback 5d 1.2 60KM 44kW
Z zewnątrz auto prezentuje się nawet dobrze, niestety środek to twarda plastikowa skorupa. Dobrze, ze przynajmniej porządnie zmontowany. Wyposażenie minimalistyczne.
~WielkaStopa
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo fajne auto do miasta jak i na trasę, maksymalnie dwie osoby pojadą komfortowo! Jak ktoś będzie dbał to naprawdę auto posłuży! Ja kupiłem samochód prosto z salonu w 2010 roku.
~Blazej
Hatchback 5d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
auto przeciętne nie wzbudza u mnie żadnych emocji ot taka popierdółka tylko dość kosztowna jak na tą wielkość wygląda jak każdy nowy VW generalnie zero polotu wszystko na jedno kopyto
~psychoo
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Moim zdaniem zdecywanie lepszy samochód od "zwyklego" ok stu konnego kompakta ze zwyklym wyposazeniem. A zdecydowanie nalepszy w swojej klasie! Szczególnie polecam silnik!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo V Hatchback 5d
6,7
7,6
~alandy
Hatchback 5d 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW
drogie małe auto, dopracowane i oszczedne, raczej dla spokojnych kierowców na miasto i okolice, ale pytanie ile lat wtedy trzeba nim jeździć żeby opłacił się dieseldobry
Volkswagen Polo V Hatchback 5d