Oceny Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW 2009-2014

Najnowsze oceny Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW 2009-2014

2,9
~Miki
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
To dobre auto dla mało wymagających. Dobrze się sprawdzi przy małej eksploatacji jako dojazd do pracy, jednorazowy wypad na urlop/wakacje odpada mały i ciasny. Wykonanie wewnątrz na przyzwoitym poziomie, materiały naprawdę dobrej jakości, dużo lepsze niżeli w Fordach. Dużo miękkich, materiałowych wstawek, niwygodne fotele przednie z fatalnym trzymaniem bocznym. Samochody sąprzeciętnie wyposażone nawet w bogatczych wersiach. Bagażnik tak...
~Roentgen
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Wygląd - naprawdę przykuwa uwagę, zwłaszcza wersja Highline - chromowane elementy na zewnątrz i w środku, agresywny przód, elegancki tył, ładne przetłoczenia na boku karoserii. Dobry silnik i jakość wykonania. Ma bardzo dobre właściwości jezdne, a o to w samochodzie chodzi. Jazda nim, to czysta przyjemność.
~Artur
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto nie byłoby złe gdyby nie ponad 10 wizyt na serwisie (jakość niektórych ASO również nie powala). Czy kupiłbym to auto jeszcze raz ? Gdybym miał pewność co do jakości niektórych elementów to odpowiedź zapewne mogłaby być pozytywna (może zabrakło szczęścia co do konkretnej sztuki).
~Mario
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Przed zakupem tego samochodu (wersja highline), odbyłem jazdę również polo 1.4. Różnica jest wyraźna, na korzyść tsi. Poza tym byłem na jeździe: corsą, clio, fabią, ibizą, 207, yrisem, venga. Na koniec brałem pod uwagę clio i polo. Na korzyść polo przemówił wygląd zewnętrzny i silnik.
~Lameboy
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego auta. Spełnia one moje oczekiwania i pokładane w nim nadzieje, jest wystarczająco dynamiczne żeby mieć frajdę z jazdy jak i przy tym oszczędne. Bardzo ładnie się prezentuje, świetnie się prowadzi i lubi ostre zakręty i serpentyny a i na prostej potrafi pokazać conieco. Wnętrze bez zastrzeżeń, wygodnie, przestronnie jak na tak mały samochód i dla mnie całkowicie wystarczające.
~WielkaStopa
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo fajne auto do miasta jak i na trasę, maksymalnie dwie osoby pojadą komfortowo! Jak ktoś będzie dbał to naprawdę auto posłuży! Ja kupiłem samochód prosto z salonu w 2010 roku.
~pavwel
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Pełna satysfakcja z użytkowania pod każdym względem.
~psychoo
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Moim zdaniem zdecywanie lepszy samochód od "zwyklego" ok stu konnego kompakta ze zwyklym wyposazeniem. A zdecydowanie nalepszy w swojej klasie! Szczególnie polecam silnik!
3,5
~siewoj
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
z wyjątkiem usterki w pracy silnika pozostałe elementy są bez zarzutów, ale silnik to serce całego samochodu
~irele
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
to dopiero początek użytkowania tego autka, ale nie mam zastrzeżeń.
Volkswagen Polo V Hatchback 5d