Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW 2009-2014 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adrian_vw
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Z przodu mam tyle miejsca ile tylko ja i żona potrzebuje. Z tyłu nasz maluch w foteliku. Wielokrotnie pytany czy mu nie za ciasno zawsze odpowiada \"nie, fajnie\". Więc w takim układzie samochód idealny. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby z tyłu miało usiąść 3 rosłych facetów lub babek przy kości. Bagażnik: niech mi tylko ktoś powie, że jest mały to wyśmieje. Łóżeczko turystyczne, rowerek dla dziecka, czy naprawdę duże zakupy w sklepach na T, R...
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Komfort jaki oferuje auto segmentu B jest naprawdę zadowalający. Na dłuższych trasach rzedu 500km nie męczy jazda, fotele wygodne (wersja -HIGHLINE), miejsca z przodu jest wystarczająco (mam 180cm wzrostu), z tyłu na nogi miejsca jest ok ale powyżej 180 cm wzrostu osoby będą narzekać na opadającą linię dachu - dotyka się głową podsufitki. Musimy pamiętać że to auto miejsckie a nie limuzyna:)
~woolfik
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jak na klasę bardzo OK. Świetne fotele w Highline, nie do uświadczenia nawet w niektórych droższych samochodach. Przy wchodzeniu do przodu "dużym" osobom może przeszkadzać środkowy słupek umiejscowiony mocno z przodu.
~Fidry
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Z przodu auta siedzi sie naprawdę wygodnie z racji obszernej regulaci foteli kierowcy i pasażera natomiast z tyłu przy maksymalnym opuszczeniu zagłówków rosłe osoby bedą czuć sie nie komfortowo.
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Z przodu jak dla mnie (185 cm i 100 kilogramów) miejsca aż nadto - zarówno na miejscu kierowcy jak i pasażera. Z tyłu wydaje się mniej, ale to już nie mój problem - nie zamierzam się tam przesiadać!
~Syla
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
ja jeżdzę sama, a nawet jak mam pasażera to też dużo miejsca jest. za tylnym siedzeniem sporo miejsca np. na torebkę, ale to jest plus 3-drzwiowej wersji- zaj...duże drzwi!!! polecam
~TCZ
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Na tylnek kanapie nie siadam...dla mnie za kierownicą przytulnie i fajnie. Trochę ciężkie i szerokie progi przy wsiadaniu-czasem to przeszkadza
~Michał
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
W porównaniu do aut klasy b jest przyzwoicie. Podwójna podłoga bagażnika wraz z pełnowymiarowym kołem zapasowym.
~devil
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Z przodu dość duża przestrzeń / z tyłu jak w większości aut z tego segmentu mniej co nie znaczy, że jest ciasno.
~krisk
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jeśli chodzi o kierowcę , nie czuć ograniczeń np. w stosunku do Focusa. Z boku też OK. Mało miejsca jest z tyłu.
Volkswagen Polo V Hatchback 5d