Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW 2009-2014 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~minowako
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
JAK USIADŁEM W POLO ( WCZEŚNIEJ MIAŁEM OKAZJĘ JEŹDZIĆ W NOWYM CLIO 2012 0,9 TCE, PUNTO, CITROENEM C3, CORSĄ, YARISEM, PEUGEOTEM 208) TO MYŚLAŁEM ŻE POMYLIŁEM SALONY(OBOK BYŁ SALON MERCEDESA) WYKOŃCZENIE I MATERIAŁY TO KLASA SAMA W SOBIE!!!! POLECAM WYBRAĆ SIĘ DO SALONU I SAMEMU SIĘ PRZEKONAĆ!! WARTY SWOJEJ CENY!!
~woolfik
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Może konkurencja oferuje tańsze samochody, ale nie tak dorosłe. Ponadto w Polo nie trzeba dopłacać za oczywiste rzeczy jak pełne koło zapasowe czy zamykany wlew paliwa. Nowością u VW są niewygórowane dopłaty za wyposażenie dodatkowe.
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Cena jest bardzo wysoka, tym bardziej, że za każdą "pierdółę" trzeba solidnie dopłacić. Nawet przyjemność posiadania pięciu drzwi kosztuje potencjalnego nabywcę ponad 1000 złotych - oby był warty swojej ceny!
~Michał
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jeżeli nie jeździsz bardzo dużo to jest doskonałe rozwiązanie. Diesel tylko na długie trasy i to najlepiej na autostrady (nieszczęsny dpf). Z kolei 1.2 tsi i ciągłe usterki rozrządu spowodowały obecny wybór.
~Fidry
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Dość drogie w zakupie jak na auto miejskie , lecz jakość wykonania na tle konkurencji w tym segmęcie jest na wysokim poziomie
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Wydaje mi się że za takie auto to troszkę drogo. Ale ciężko znaleść dzisiaj tańsze auta oferujące taki komfort i wykonanie.
~AllanBradley
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Przy obecnej cenie - dałbym ocenę przeciętną. Myślę, że gdy model się opatrzy i cena nieco się obniży byłaby lepsza nota.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Auto katalogowo bardzo drogie, ale na wyprzedażach można kupić w dobrej cenie. Za jakość się płaci.
~brera
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Auto w podstawie nie jest tanie, ale warto. W tej klasie są tańsze samochody, ale nie mające takiego wyglądu
~Syla
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
szkoda że wersja podstawowa nieco droga, bo po zamówieniu kilku gadżetów...zrobiły sie długi
Volkswagen Polo V Hatchback 5d