Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW 2009-2014 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Autko bardzo dobrze trzyma się drogi, zawieszenie sprężyste ale jednocześnie twardawe (dzisiaj nie ma już kanapowców). Układ kierowniczy bomba! Szybka reakcja na ruch kierownicą jednocześnie dobre wyczucie zachowania samochodu.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Prowadzenie bardzo pewne, na zakrętach również. Uwaga zawieszenie jest dość twarde, nie polecam felg o niskim profilu. Ja mam felgi 15tki i miękko nie jest, wiec ostrzegam jak założysz 16tki lub 17tki będziesz zapewne skakać.
~Fidry
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Zawieszenie jest proste i trwałe konstrukcyjnie , tak że ewentualne wymiany/naprawy elementów gumowych , wachaczy , sworzni w zawieszeniu są stosunkowo tanie.Dobrze wybiera nierówności drogowe
~woolfik
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Dla osób które nie muszą mieć "kanapy na kółkach" ale samochód trzymający się dziurawych dróg, nie stukający i nie podskakujący jest to dobry kompromis między komfortem a przyjemnością z jazdy.
~Michał
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Udało się stworzyć doskonały moim zdaniem kompromis pomiędzy precyzją prowadzenia a komfortem (polskie drogi). Bardzo dobrze wybiera nierówności i nie hałasuje. Bardzo dobre hamulce.
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Nigdy nie szarżowałem, nie mam ESP, ale wydaje mi się, że trzyma się drogi i to pewnie. Po tych siedmiu latach potwierdzam - autko trzyma się drogi jak przyklejone!
~rafalduraj
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
na nierównej drodze zawieszenie sprężyste ale nie twarde,stabilne zachowanie przy prędkościach 150-160km/h , perfekcyjnie pracujące zmienne wspomaganie układu kierownicy
~TCZ
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Bardzo fajnie się prowadzi...mam tylko nadzieję że na polskich drogach jakoś będzie wytrzymywać zawieszenie przednie (tuleje, łączniki...itd)
~brera
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Zawieszenie sztywne, ale sprężyste. Ciche wybieranie nierówności, przejeżdzanie przez dziury powoduje jedynie głuche ale przyjemne odgłosy pracy zawieszenia.
~rydzu
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Dobrze \"wybiera\" nierówności (nie gigantyczne dziury - w tym miejscu ukłon dla ludzi odpowiedzialnych za stan naszych dróg, czy w ogóle są tacy...?)
Volkswagen Polo V Hatchback 5d