Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW 2009-2014 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Klimatyzajca chłodzi szybko i wydajnie. Głośny nawiew biegu 3 i 4. Nagrzewanie następuje też bardzo szbko. Teraz przy mrozach rzędu -18C po 5 min od zapalenia silnika szyba jest czyściutka. Troszkę mnie irytowało na jesieni jak szybko parowały mi szyby, ale użycie klimatyzacji rozwiązuje problem.
~woolfik
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Trudno mieć zastrzeżenia. Latem (podczas jazd próbnych) sprawnie chłodziło, zimą błyskawicznie się nagrzewa. Nie polecam wzięcia wersji bez klimy - w deszczowej i bardzo wilgotnej porze po jej wyłączeniu praktycznie nie da się odparować szyb.
~adrian_vw
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Świetny układ. Szybko chłodzi i grzeje. Klimatyzacja do tej pory bez zarzutu. Muszę tylko pamiętać, żeby w zimie nie zostawiać wody i śniegu na wycieraczkach. Przyznaję się. Raz zamarzły mi przez to szybki od wewnątrz.
~Syla
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
mam klimę półautomatyczną - świetna sprawa. przetestowana w deszczowe miesiące i upalne dni (ok.35 st.). warto wybrać sobie odpowiednią temperaturę by nie nabawić się anginki - moja ulubiona 24st.
~Stephan
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Parująca przednia szyba w najmniej oczekiwanym momencie. Klima powyżej +30 st. C. w cieniu ledwie daje radę. Nawiew ustawiony na szybę \"wysusza\";)oczy pasażerom na tylnym siedzeniu.
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Jeszcze nie do końca poznałem auto z tej strony. Kiedyś zaparowała mi szyba z przodu - ale na drugim biegu dmuchawy i nawiewie właśnie na tą szybę problem zniknął.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Wcześniej miałem ropniaka i wydaje mi się, że Polo z tym silnikiem coś dłużej w zimnie się nagrzewa. Nie ma problemu z parowaniem szyb.
~brera
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Ogrzewania nie miałem okazji sprawdzić jeszcze, wentylacja ok, szczególnie po uchyleniu szyb po stronie pasażera. Robi się wtedy szybko bardzo przyjemnie
~Fidry
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Auto szybko się nagrzewa jak na benzynkę przystało a takrze klimatyzacja jest wydajna wnetrze w upały szybko sie schładza .
~rydzu
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Klimatyzacja wydajna, odparowanie szyb zajmuje kilka sekund (potwierdzam problem z odparowaniem szyb bez użycia \"klimy\").
Volkswagen Polo V Hatchback 5d