Lista ocen Volkswagen Polo V Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW 2009-2014 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrej158
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
No, tu jest gorzej. Do przodu jest w porządku, na boki już nie bardzo - trzeba się czasem nieźle pogimnastykować, żeby zobaczyć co się dzieje na drodze. Do tyłu to już katastrofa - niewiele widać w lusterkach - dobrze, że mam czujniki cofania; są po prostu niezbędne! Po tych siedmiu latach wiem na pewno, że jest problem, żeby dostrzec pieszego nadchodzącego z boku. I jeszcze jedno - może to przez wzrost - odbija mi się w przedniej szybie...
~adrian_vw
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
I tu element, który naprawdę mnie zaskoczył. Myślałem, że szerokie słupki bardziej zawężą kąt widzenia, a tu niespodzianka. Widzę doskonale wszystko co się dzieje w okół autka. Denerwowało mnie jedynie umiejscowienie lusterka wstecznego. Nie wiem w sumie jak to określić, ale \"zawadzało\" mi czasami. Kwestia przyzwyczajenia.
~AllanBradley
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Taka sobie choć wystarcza. Lusterko wsteczne umieszczone tak, że nie trzeba przenosić wzroku aby spojrzeć co jest za nami. Do tyłu jednak mało widać. Jeździłem juz VW transporter to myślę, że do tego też przywyknę :-)
~Dariusz
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Widoczność do przodu i boku ok, ale mam zastrzeżenie do tyłu, troszkę jednak jest utrudnione parkowanie tyłem ponieważ tył auta jest \"napompowany\" przez co widocznośćjest ograniczona.
~Troj
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Do przodu wszystko jest ok, jednak spojrzenie w tył powoduje uczucie strachu, jedynie dobrze ustawione lusterka boczne może doprowadzić do zaparkowania tyłem tym autem.
~Fidry
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Słaba . Z przodu nie widac sygnalizatora przy wjeździe na skrzyżowanie , ale i przez tylnią szybę niewiele zobaczymy przy maksymalnie uniesionych zagłówkach.
~Syla
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
trzeba uważać jak się cofa - slupki tylne szerokie i nie widać np. klombów pod sklepami (moje polo wersja 3-drzwiowa- bardzo małe na wysokośc szybki tylne)
~woolfik
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Dobra widoczność, byłoby lepiej gdyby było widać koniec maski. A lusterko kierowcy mimo że asferyczne mogłoby dawać jeszcze szerszy kąt widzenia.
~Michał
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Myślę, że jest dobrze. No może przydałyby się trochę większe lusterka boczne. W porównaniu do ibizy są chyba połowę mniejsze.
~brera
Hatchback 5d 1.4 85KM 63kW
Dosyć małe lusterka na pierwszy rzut oka wydają się bardziej designerskie niż funkcjonalne, ale widoczność jest jak najbardziej ok.
Volkswagen Polo V Hatchback 5d