Oceny Volkswagen Santana

Volkswagen Santana - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Santana

~krechatg@interia.pl
Volkswagen Santana
Mam Santane 3 lata. Jestem z niej bardzo zadowolony. Kupilem ja od pewnego dziadka za jedynie 4000zl. i jezdze nia do dzis dzien.Mimo iz ten samochód ma 22 lata to nadal z powodzeniem pokonuje dalekie trasy.Oczywiscie nie obywalo sie bez usterek ale zawsze mozna bylo bez wiekszych przeszkód kontynuowac jazde. Jak mnie jakies usterki spotykaly(a bylo ich niewiele) to byly one takie ze nawet w nowych samochodach one wystepuja.Oczywiscie wiek...
~HUCIARZ
Volkswagen Santana
Auto dla niektórych może sie wydawać starodawne przes swoje krztałty itd. ale jak dla mnie jest to auto wspaniałe szybkie wygodne niezawodne prawdziwy amerykański krążownik w europejskim wykonaniu .. i to dego heh "pełna gangsterka"
~coolonbr@interia.pl
Sedan 1.9 115KM 85kW
Volkswagen Santana
JESTEM WŁAŚCICIELEM TEGO AUTKA OD NIEDAWNA.WSZYSTKO JEST OK.TYLE,ŻE MAM PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM CZĘŚCI CHODZI O UKŁAD WYDECHOWY.JEST TO PIĘCIO CYLINDROWY SILNIK O POJ.1921CM3 JEŻELI KTOŚ BY MI MÓGŁ W TYM POMÓC PROSZE O KONTAKT GG6002011 LUB coolonbr@interia.pl
~Santana
Volkswagen Santana
za te pieniądze jest to wymażone auto rodzinne,można się tym wybrać np. nad może i to bez żadnych przejść , a poza tym gangsterka jak cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
~skopek1@op.pl
Volkswagen Santana
Santana to najlepszy samochód jaki w życiu widzialem. Wiadmo kazdy chwali swoje ale naprawde ten zasluguje na podziw a gdy bym dotarl kto go wymyslil sztab ludzi pogratulowal bym im za naprawde Dobrą Robote .........jedyns jeden wróg RDZA ale to nie ich wina dopiero gdy zaczeli sypac sól w polsce dopiero sie zaczelo..
~kopernik8@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 115KM 85kW
Volkswagen Santana
Jeżdżę tym samochodem do dziś i sprawia mi on dużą przyjemność bo choć stary rocznik to nie jedemu mało z orbit nie wyszły jak go odsadziłem na skrzyżowaniu ,a pozatym jes bardzo funkcjonalny pomimo dużych gabarytów można go ędzie wcisnąć na parkingu
~marinex2@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Volkswagen Santana
Mam już Passata III, ale z sentymentem wsiadam do Santany, którą dalej jeżdzi mój syn (a to z tego powodu, że szkoda mi ją sprzedać!). Miałem wcześniej Syrenę i Fiata 125 p i nie wieżyłem, że są samochody nie do zajeżdżenia. Santana - luksusowy Passat - jest nie do zdarcia! Nie na darmo w Chinach do tej pory ją robią.
~Piotrek
Volkswagen Santana
Auto dobrze się prowadzi, przewiozłem nim już tony różnych materiałów budowlanych, pokonałem konkretne trasy, Wada - blacha:(
1,4
~xyz
Volkswagen Santana
Straszna awaryjność i korozja jak w maluchu z okresu PRL
~Mechanik
Sedan 1.6 TD 69KM 51kW
Volkswagen Santana
Da się lubić, mimo swoich gabarytów. Jest wdzięcznym pojazdem, którym bez obaw można przejechać każdą trasę i to z dużą prędkością.