Lista ocen Volkswagen Santana (38)

~HUCIARZ
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto dla niektórych może sie wydawać starodawne przes swoje krztałty itd. ale jak dla mnie jest to auto wspaniałe szybkie wygodne niezawodne prawdziwy amerykański krążownik w europejskim wykonaniu .. i to dego heh "pełna gangsterka"
~skopek1@op.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Santana to najlepszy samochód jaki w życiu widzialem. Wiadmo kazdy chwali swoje ale naprawde ten zasluguje na podziw a gdy bym dotarl kto go wymyslil sztab ludzi pogratulowal bym im za naprawde Dobrą Robote .........jedyns jeden wróg RDZA ale to nie ich wina dopiero gdy zaczeli sypac sól w polsce dopiero sie zaczelo..
~Cioki rciok@o2.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Jak na tak małą pojemność i moc auto jest naprawdę bardzo dynamiczne nie ma problemów z wyprzedzeniem kilku aut na raz (Silnik)
~Kamil
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Silnik genialny.23 letni samochod jest o wiele zrywniejszy i szybszy od audi 100 1,8.Moi rodzice przesiadajac sie do mojego samochodu jezdza jak wariaci. Wygrana w wyscigu na 1/4 mili z golfem2 polonezem i fiatem 125. Maluchy odpadaja na kazdych swiatlach. Predkosc maksymalna 165 km/h (Silnik)
~Mechanik
Sedan 1.6 TD 69KM 51kW
Da się lubić, mimo swoich gabarytów. Jest wdzięcznym pojazdem, którym bez obaw można przejechać każdą trasę i to z dużą prędkością.
~krechatg@interia.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Mam Santane 3 lata. Jestem z niej bardzo zadowolony. Kupilem ja od pewnego dziadka za jedynie 4000zl. i jezdze nia do dzis dzien.Mimo iz ten samochód ma 22 lata to nadal z powodzeniem pokonuje dalekie trasy.Oczywiscie nie obywalo sie bez usterek ale zawsze mozna bylo bez wiekszych przeszkód kontynuowac jazde. Jak mnie jakies usterki spotykaly(a bylo ich niewiele) to byly one takie ze nawet w nowych samochodach one wystepuja.Oczywiscie wiek...
~marinex2@wp.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Mam już Passata III, ale z sentymentem wsiadam do Santany, którą dalej jeżdzi mój syn (a to z tego powodu, że szkoda mi ją sprzedać!). Miałem wcześniej Syrenę i Fiata 125 p i nie wieżyłem, że są samochody nie do zajeżdżenia. Santana - luksusowy Passat - jest nie do zdarcia! Nie na darmo w Chinach do tej pory ją robią.
~Piotrek
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto dobrze się prowadzi, przewiozłem nim już tony różnych materiałów budowlanych, pokonałem konkretne trasy, Wada - blacha:(
~kopernik8@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 115KM 85kW
Jeżdżę tym samochodem do dziś i sprawia mi on dużą przyjemność bo choć stary rocznik to nie jedemu mało z orbit nie wyszły jak go odsadziłem na skrzyżowaniu ,a pozatym jes bardzo funkcjonalny pomimo dużych gabarytów można go ędzie wcisnąć na parkingu
~kasia
Sedan 1.8 90KM 66kW
Uwielbiam jeździć Sanataną choć mam nowsze auto, Sanatana płynie po drodze, świetnie się ją prowadzi i jeszcze lepiej wyprzedza, ma niezłego kopa a do tego jest ładna