Oceny Volkswagen Sharan I 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2010

Volkswagen Sharan I 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Sharan I 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2010

~Dudi77
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Mój Sharan przyjechał ze Szwecji i jestem jego 5 lub 6 właścicielem. Jak się później dowiedziałem był uderzony z przodu, bo ciężko ustawić zbieżność. Nie mniej jednak nie zamienię tego samochodu na inny. Mam go prawie 4 lata i 8 m-cy i przez ten czas sam zrobiłem nim 120 tys. km, a kupiłem jak miał 185 tys. km. Autko użytkuję głównie w swojej działalności, a na początku służyło głównie jako auto rodzinne. Bardzo dużo i często jeżdżę do Niemiec...
~M.J
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
.Za takie pieniądze taka limuzyna auto które ma to coś w sobie co widać jak dużo ich jeździ na drogach auto bardzo chodliwe łatwo je sprzedać ja mniemam zamiaru.Ma jakieś mankamenty jak każde auto tapicerki drzwi bocznych są lipnie wykonane bo wiadomo ze współpracy z fordem powstało to auto a ford gówno wart jak mówią .Miałem okazje przetestować od kolegi nowszą generacje po lifcie 130KM 1.9TDI tapicerki lepsze silnik lipa chodzi o wiele...
~Andrzej
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeżeli oczekujemy od samochodu dużej przestrzeni i w miarę niskich kosztów eksploatacji to bardzo fajne autko. Dla dużej rodziny nie wymagającej zbyt dużego komfortu lub do pracy zamiast dostawczaka. Przeznaczony głównie na krótkie trasy czy miasto, na autostradzie męczy się (brakuje 6-go biegu. Bardzo wytrzymałe zawieszenie, układ kierowniczy i silnik, słaba blacha i kiepskie materiały do wykończenia wnętrza.
~radek
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
ogólnie auto ok, wkurzył mnie tylko wydatek na naprawę uszczelki pod głowicą i wymianę nagrzewnicy. na ale w końcu auto jest już pełnoletnie i co roku długie wyjazdy wakacyjne ( ok 3,5 tyś km na urlopie ). oprócz tego więcej nic \"grubszego\" nie robiłem. rdza nie atakuje
3,5
~Gacek
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Autko jako całokształt nawet fajne, przestronne i duuużo miejsca, tylko co chwile musze wymieniać części a zaczęło się od klimatyzacji od tej pory co chwile coś nowego wychodzi, ale cóż nowy nie jest i trzeba się z tym liczyć.Pozdrawiam.
~marekgromski@o2.pl
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Rewelacyjny samochód rodzinny, bez problemu pakuję do niego trzy moje kobity z ich bambetlami na trzy tygodnie, mój duży ponton wędkarski i inne zabawki. Pies (duzy)też nie skarżył się na komfort jazdy. Przy wysokim zawieszeniu idealny samochód także na \"rybki\". Następny będzie taki sam.
3,5
~miś
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
ok Kupowałem z myślą o samochodzie do tłuczenia. Nie jest to toyota i tego nie oczekiwałem. Jednak jak na vw to cienkie auto i firma. sSamochód rodzinny tak ale tylko do tego i przewozu jakis rzeczy w rodzinnej firmie
~DarX
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Z pewnych przyczyn musiałem jeżdzić zwykła osobówką mówie szczerze mażyłem by dosiąść mojego Sarka jazda nim to poezja jest ciezki i duzy to jego atuty jak motorówka na spokojnych wodach :) Polecam zniezdecydowanym :)
~zbyszekkolodziej@poczta.fm
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
po roku jazdy jestem bardzo zadowolony z kupna tego auta bez większych zastrzezen,ma teraz 10 latek i jak skonczy 11 napisze jak dalej do tej pory trzyma sie dzielnie-23.09 robiłem przegląd i jest ok troszke rdzewieje tłumik koncowy.sprawdzający auto nic nie znalazł.
4,1
~CeKo
Van 1.9 TDI 110KM 81kW
Za takie koszty eksploatacji i napraw warto było kupić.