Ocena kierowcy - Volkswagen T-Roc SUV Facelifting

Kierowca 2, 1 miesiąc temu
Silnik 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Rok produkcji 2024
Volkswagen T-Roc SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW od 2022 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Auto sprawuje się bardzo dobrze i rewelacyjne wyposażenie lub takie jaki ja sobie bym życzył . W dłuższych trasach tempomat jest po prostu super i do tego spalanie na zadowalającym poziomie trasa 60 - 100 5,2 litra przy 120km/h 6 lita w miejskich korkach od 7 do 8 litrów Wentylacja sprawuje się bardzo dobrze, ogrzewanie też działa bardzo sprawnie .Niewątpliwą zaletą jest wysoki komfort podróżowania w trasie czy w mieście nie męczę się co nie jest takie oczywiste wszystkich markach a dla mnie było bardzo istotne i do tego bardzo dobra ergonomia, Ogólnie jestem bardzo zadowolony z samochodu.
Dla tego silnika kupiłem ten samochód. Jest moc i jest ekonomia. Jak dla mnie rewelacja.
dwa tryby jazdy Eco i Sport
Bardzo dobrze tłumi nierówności. Cichy i precyzyjny. Samochód bardzo dobrze trzyma się w zakrętach.
Auto robi wrażenie. O gustach się nie dyskutuje, ale to bardzo dobrze zaprojektowany samochód.
Bardzo dobrze. Jeden z najlepiej wyciszonych samochodów na rynku ale dopiero po facliftingu bo wcześnie tak nie było . Zwracałem na to uwagę podczas zakupu. Jedzie się naprawdę w ciszy, jedynie podczas mocniejszego dociskania pedału gazu lekko słychać silnik 15 lubi wyć ? .

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 TSI ACT 150KM 110kW [l/100km]

Volkswagen T-Roc SUV Facelifting