Oceny Volkswagen T-Roc SUV

Volkswagen T-Roc SUV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen T-Roc SUV

~Radek
Volkswagen T-Roc
Stosunek jakość/cena uważam, że wypada bardzo dobrze. Przejechane 1000km dopiero, więc o awaryjności się nie wypowiem. Auto jest świetnym kompromistem między drogimi, dużymi SUVami a małymi hatchbackami (niewiele tańszymi). Idealny dla kogoś szukającego auta do miasta, które pomieści rodzinę, będzie ekomomiczne, nada się w dłuższą (nie wymagającą) trasę i przeprawe przez nieutwardzone drogi. Osobiście jestem bardzo zadwolony (przesiadłem się z...
~Dominik
Volkswagen T-Roc
To moja pierwsza ocena, po kilku tysiącach kilometrów. Samochód ma ładne nadwozie które zrywa nieco utarty schemat projektów VW. Silnik dynamiczny i pięknie się kręci (choć na razie to robię delikatnie), drogi trzyma się znakomicie i jest przy tym dość komfortowo. Wewnątrz z przodu miejsca jest pod dostatkiem, z tyłu jest gorzej ale uważam że też całkiem nieźle. Auto jest dobrze wyciszone i wszystko na swoim miejscu, solidnie wykonane, nic...
~Adam
Volkswagen T-Roc
Tylko 3 za nieszczelne połączenie klapy bagażnika z karoserią. Miejsca z tyłu też mogłoby być więcej. Spore połacie niezakonserwowanej powierzchni podwozia. Poza tym auto OK - duży komfort jazdy, poczucie bezpieczeństwa, niskie zużycie paliwa, dobra dynamika.
~Andrzej
Volkswagen T-Roc
Fajny samochód, nie za mały i nie za duży, nie ma problemu z parkowaniem. Dobrze trzyma się drogi i ma mocny napęd. W środku wygodnie i wszystko pod ręką, choć tak trochę smutno. Ale ogólnie bardzo przyjemne auto, mnie od razu się spodobał, choć jakoś nie specjalnie przepadałem za SUV-ami.
~Kwizz
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Volkswagen T-Roc
Samochod bardzo fajny. Swietnie sie prowadzi, robi wrazenie na ulicy. Kilkukrotnie podchodzili do mnie obcy ludzie wypytujac sie o ten model. Jedyny delikatny minus to spalanie, spodziewalem sie ze bedzie nizsze. Przy ustawionym tempomacie na 140 km/h srednio ok. 10-11 litrow.
~RJakubek
Volkswagen T-Roc
Auto idealnie wpasowuje się między Golfem a Tiguanem. Wedle mojej oceny najlepsze w swojej klasie - konkurencja wymięka.
~Adam Kerski
Volkswagen T-Roc
Wygodne, ciche auto. Zaskakująco dobre osiągi. Niskie zużycie paliwa.
~Jeki
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Volkswagen T-Roc
Dlatego bo gaśnie na pierwszym biegu Należy ruszać na ok 2 ty obrotów Biegi manualne dosyć ciężko inaczej nie chodzą lekko. I lakier dużo do źycEnia jakość położenia
Volkswagen T-Roc
Tylko z silnikiem 2.0 TSI, DSG, 4 Motion, jazda rewelacja. Mały, zwrotny, zgrabny crossover, gdyby nie te twarde plastiki to jest to coś wspaniałego.
~Kuba
Volkswagen T-Roc
Ekstra dodatki Cichy Małe spalanie Elegancki wygląd Zmieści się wszędzie Zawieszenie bardzo dobre Zwrotny Wspaniałe światła z dodatkowymi funkcjami
Volkswagen T-Roc SUV