Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Volkswagen Tiguan

~PITER
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Volkswagen Tiguan I
Myślę że samochód wart swoich pieniędzy gwarantuje komfort jazdy( jak na tę klasę) Dobrze trzyma się jezdni nie przechyla się na zakrętach. Prawdziwe informacje producenta i sprzedawców odnośnie jego spalania przysporzą temu modelowi więcej nabywców. Szukając pojazdu na dojazd do pracy (ok 20km) niedzielnych wycieczek i wyjazdu na urlop polecam ten samochód
2,0
~Nie ! ! !
Volkswagen Tiguan I
Z jednej strony silnik 1.4 TSI TC z modeli Scirocco czy Tiguan nagradzano tytułem Silnika Roku, z drugiej strony - trafiał często do napraw gwarancyjnych. Wyjątkowa konstrukcja podwójnego doładowania (turbo + kompresor) została wprawdzie wymyślona lata temu przez Włochów, ale Volkswagen spopularyzował ją w takich modelach jak Touran, Tiguan i Scirocco. Niestety, silnik benzynowy 1.4 Twincharger jest zbyt skomplikowany i Volkswagen poważnie...
~em
Volkswagen Tiguan II
Samochód bardzo fajny , to mój pierwszy SUV i chciałem większy silnik ale nie było wyboru w salonach żadnego a musiałem kupić szybko. Został tylko jeden z 1,4 napęd przód. Chciałem 2.0 z 4motion. Nie jest źle ale wybrałbym jednak 2.0. chociaż 1.4 radzi sobie dobrze. W porównaniu z Outlanderem, Rav4 to bardzo dobrze! Auto kupiłbym jeszcze raz w lepszym wyposażeniu z sinikiem 2.0.
~marcin-3333@tlen.pl
SUV 2.0 TSI 200KM 147kW
Volkswagen Tiguan I
Bardzo udany zakup.Rozważałem kupno Outlandera,Rav-4,Audi Q5.Tiguan z tym silnikiem wygrał bezapelacyjnie
~marek kowalski
Volkswagen Tiguan II
Jest to moje pierwsze nowe auto więc nie mam porównania , z wyjątkiem jazd testowych u konkurencji .Na tle konkurencji VW wypada bardzo dobrze .Różnicę robi DSG i bardzo cichy silnik .Mimo małej poj turbina robi swoje i osiągi ma znacznie lepsze niż konkurencja.Wadą jest jedynie zbyt mały bagażnik jak na 4 osobową rodzinę .
~Michał
Volkswagen Tiguan II
Świetnie wykonany samochód. Detalami aspiruje do klasy premium (wyściełane schowki, prawdziwe aluminium w wykończeniu, świetne wyciszenie).
3,3
~Michal
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Volkswagen Tiguan II
Świetnie wygląda, bardzo dobre wykończenie, wygodny i komfortowy ale awaryjność jak na tak nowe auto jest przerażąjąca .
~Lysiak Łukasz
Volkswagen Tiguan I
Mój model Tiguana jest w Rlinie i prezentuje się naprawdę pięknie zarówno w środku jak i na zewnątrz.
~RoJ
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Volkswagen Tiguan II
tiguan II - ...bez zarzutu! jeżeli nie będzie awaryjny, doczeka u mnie póżnej starości.
~Józek
Volkswagen Tiguan II
Nie nazwał bym go małym suvem. Zastanawiałem się nad CX5, RAV4 i CRV w benzynie. Wszystkie z silnikami 2.0. Na dzień dzisiejszy uważam, że 1.4 TSI o ile chodzi o osiągi zostawia je daleko w tyle (przyspieszenie, elastyczność, zużycie paliwa). Za mazdą przemawiał wygląd zewnętrzny ale bałem się drgających lusterek, falującej maski i hałasu, w RAV4 nie podoba mi się z tyłu parapet, a silnik CRV może i nie najgorszy, ale konstrukcja już chyba 15...
Volkswagen Tiguan

AUTOCENTRUM.PL S.A.