Oceny Volkswagen Tiguan II SUV 2.0 TSI 190KM 140kW 2019-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Tiguan II SUV 2.0 TSI 190KM 140kW 2019-2020

~Arek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo solidne , komfortowe auto. Jakość materiałów wykończeniowych i ich spasowanie na najwyższym poziomie choć miejscami plastiki mogły być lepsze . Konkurencję ( w2019r ) zostawia daleko w tyle ( jako całość ). Doskonałe zawieszenie , dobrze tłumi nierówności i jednocześnie dobre prowadzenie na zakrętach. Silnik stosowany w wielu autach grupy Volkswagen i bardzo ciężko jest złą opinie na temat tego silnika ( każdy wie jak było dawniej )....
~Tomek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Solidny, bezpieczny i bardzo dobrze wyposażony samochód na którym można polegać. Ma kilka mankamentów o których należy wiedzieć przed zakupem ( spalanie na bardzo krótkich dystansach do 2 km nawet 12 l zimą ) jednak nie zmieniają one mojej bardzo wysokiej oceny auta. Opinię piszę nie po wyjechaniu z salonu, ale po kilku latach ( 2019r ) codziennego użytkowania.
~Y.
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Nigdy raczej nie byłem fanem marki VW , ale teraz bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Auto spełniło moje oczekiwania ponad normę .
~Dobre auto
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Co tu pisać auto jak auto proste solidne nigdy mnie nie zawiodło . Bardzo wygodne fotele ego . Średnie spalanie jak na tego typu auto dobre a nie korzystałem z trybu Eco,
~Doktors_75
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Średnia 4,4. Dynamiczny w trasie, całkiem poręczny w mieście.
3,6
~piotr
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Ponad 100km/h głośno w środku. Malo miejsca jeśli chce się zapakować do bagażnika na wyjazd dla 2ch osób. Mulasty silnik.

Volkswagen Tiguan II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Po prawie 17.ooo km nie mam żadnych zastrzeżeń. Wcześniej przez 4 lata użytkowałem XC60, tutaj jest naprawdę porównywalnie co do komfortu.
~esjot
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
DKZA daje radę i jest w miarę oszczędny jak na swoje możliwości i 1700 kg + pasażerowie itd. (Silnik)
~D. B
Volkswagen Tiguan II SUV