Lista ocen Volkswagen Touareg I (156)

~Kuba łódź
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
chyba najabrdziej odjazdowy motor jaki mialem w aucie ... jedynie fajniejsz zabawę mam w skodzie superb 3.6fsi kupionej od duńskiej policji ze zdję tymi ogranicznikami 303KM -270vmax .ale touareg rewelacja 5.0 to bajka wsród silników . wczesniej mialem porsche cayenne 3.2 250KM to w porównaniu do touarega porsche stalo w miejscu . (Silnik)
~TOUAREG 1984
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
IDEALNE AUTO DLA KAŻDEGO, BEZPIECZNY SUV , Z IDEALNA JEDNOSTKĄ NAPĘDOWĄ. MIAŁEM KILKA PROBLEMÓW ALE I TAK BYM GO KUPIŁ JESZCZE RAZ
~Selfmademan
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Idealne połaczenie osobówki z terenówka: komfort osobówki oraz całkiem przyzwoite własciwości terenowe (2 blokady, reduktor, regulowany prześwilt)
~M.m
SUV 3.2 i V6 24V 220KM 162kW
kupilem poł roczny samochod za 200 tyś.jestem z niego bardzo zadowolony.kazda podroz jest wygodna,nie meczoca.polecam.
2,6
~siekierny
SUV 4.2 i V8 32V 310KM 228kW
bardzo szybki, klkoczący, zniechęca do jazdy powoli i w terenie,(choć zaskoczył mnie możliwościami) słabe światła choć xenonowe-w 15letnim pickupie mam lepsze! najgorsza skrzynia automatyczna z jaką miałem doczynienia, oczywiście nie jest to prawdziwy samochód terenowy ale i nie ma jego wad a ma pewne jego zalety.
~Krotkiewski
SUV 3.2 i V6 24V 220KM 162kW
samochod sprzedaje i jednoczesnie sie z tego ciesze mam nadzieje,ze range rover sport bedzie lepszy.
~Artur
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Dużo lepsza niż w osobówce, do tyłu trochę gorzej ale czujniki pomagają (Widoczność)
~jurekzx@wp.pl
SUV 4.2 i V8 32V 310KM 228kW
to jest cool auto opłacało sie go zakupic polecam go wszystkim . samochód jest nowoczesny i nadaje sie w długą trase i wyjazd w teren (cierzki teren)
~info@markop-zpu.pl
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
touareg(tylko z silnikiem 5.0 diesel i koniecznie od 2004r )jest samochodem absolutnie rewelacyjnym , co prawda nie jest on tani ale jest dla klientów bardzo wymagających , ja taki jestem nie zamienie sie na żaden inny samochód na rynku !!!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touareg I
13,7
24,4
19,1
~Krzysztof
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Luksus z ogromny potencjalem terenowym do wykorzystania jezeli ktos czegos takiego poszukuje.Wiele zlych opini o V10 TDI silniku ja przy kozystaniu z dobrego paliwa i pelnym serwisie silinika niemam zastrzezen a osiagi sa sportowe