Oceny Volkswagen Touareg I 3.0 TDI 225KM 165kW 2005-2010

Volkswagen Touareg I 3.0 TDI 225KM 165kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Touareg I 3.0 TDI 225KM 165kW 2005-2010

~KAMIL
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
POLECAM , POLECAM .............. BARDZO DŁUGO SIĘ ZASTANAWIAŁEM JAKI SAMOCHÓD KUPIĆ, 1 ) LAND CRUISER 2004 3,0D AUTOMAT- DUŻY KLEKOT NIE DO ZARŻNIĘCIA , CZOŁG NA TEREN , PRZY 150KM/H JAK W ŻUKU. 2) BMW X5 2005 3,0 218KM. STARA SYLWETKA , PODWYZSZONE E39. TWARDE ZAWIESZENIE , BARDZO DOBRY MOTOR , NO I WYGRAŁ TOUAREG 3,0 TDI 225KM 2006R OD 1 WŁAŚCICIELA DO SAMEGO KOŃCA SERWIS. PNEUMATYKA, SUPER MOTOR , PAKIET KING - KONG CZARNY NA 19\" FELGACH,...
~Tur
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Wspaniały wóz, jako polift nawet ładny. Świetnie spasowany z solidnych materiałów. Trwały i oszczędny. Wygodny i pojemny. Napęd bliższy Land Cruisera, niż X5 albo ML. Technicznie to pełnoprawna terenówka. W budowie jak Discovery 3 albo Pajero 4. Genialny wóz z potężną dawką techniki, którą wysoce dopracowano. Rdza się go nie ima. Wentylacja i Webasto to dodatki, jakich brakuje po przesiadce do innych aut. Przy tym wszystkim ma znośne ceny...
~Bartosz
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Fantastyczny samochód, jak na swoją masę prawie 2,5 tony to zrywny, 500Nm wystarcza a przy tym spalanie nie sprawia, że bankruta zaliczymy. W trasie 9,5 w mieście 15L. Mega skrętny i łatwy w prowadzeniu. Kupiłbym raz jeszcze.
~Maciek
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Auto super, gdyby nie drobiazgi. Jazda nim to przyjemnosc nawet jezeli trzeba wyskoczyc ze sporej gotowki to polecam. Super nawet w jezdzie po miescie, na dluzsze trasy niezastapiony. Najwiecej zastrzezen mam do SAT-NAV. Kompletny niewypal w tym temacie szczegolnie jezeli samochod posiada starszy system CD a nie DVD.
~Starless
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Jazdę Touaregiem w żaden sposób nie można porównywać do jazdy samochodami typu Pajero lub LC. VW jest zwinny, cichy i szybki. Powyższe 2 auta moim zdaniem to jakby inna era w motoryzacji. Wszystkie osobiście prowadziłem.
~Hrabiadawidek
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Autko rewelacja mimo przebiegu 340 tyś salon potwierdzony nie jak w większości z de 500 na 200 i coś się dzieje. Tutaj nic jeśli chodzi o mechanikę

Volkswagen Touareg I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~abonio@op.pl
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Jestem zadowolony z tego auta, komfort , sportowe możliwości,mocny w terenie,bezpieczny, ale pamiętać trzeba że ważny jest silnik 3,0 TDI bo tylko on jest najlepszy w Touaregach.
~TOUAREG 1984
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
IDEALNE AUTO DLA KAŻDEGO, BEZPIECZNY SUV , Z IDEALNA JEDNOSTKĄ NAPĘDOWĄ. MIAŁEM KILKA PROBLEMÓW ALE I TAK BYM GO KUPIŁ JESZCZE RAZ
~Kaban
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Mogloby troche mniej palic i miec troche wiecej miejsca.
~D
SUV 3.0 TDI 225KM 165kW
Myślałem, że będzie palił jak smok i ze względu na gabaryty prowadził jak czołg. A tu proszę ;)