Lista ocen Volkswagen Touareg II (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
To dopiero 4 miesiące więc trudno się wypowiedzieć - gdyby jakieś się pojawiły, byłoby kiepsko. Co mnie troszkę zasmuciło to jakość lakieru. Ale być może nie doczytałem, że przez pierwsze miesiące należy być wyjątkowo ostrożnym. Otóż jakieś niegroźne z pozoru otarcia o krzewy pozostawiły nieznaczne ślady.
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
Przy tak małym przebiegu trudno mówić o niezawodności. Martwi mnie trochę niewielkie zurzycie oleju. W serwisie mówią, że te silniki tak mają. Ja natomiast mam pierwszy samochód który bierze olej. Mondeo z przebiegiem 300000 nie bralo ni grama oleju.
~jerzy
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
na razie ok. tylko boczne kamery działają \" kiedy chcą\" zmieniarka płyt działa bardzo wolno, kiepska nawigacja - nawet w centrum Berlinia zabłądziłem - taka to niemiecka mapa
~Marcin
SUV 4.2 V8 TDI 340KM 250kW
Hamulce przy dużych przeciążeniach lubiły się przegrzewać. Niestety ceramiczne dostępne tylko w bliźniaczym Cayenne.
~Bogdan4321
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Oprócz olej i filtrów nic nie robię. Przyjdzie czas na tarcze i klocki ale to oczywiste.
~Józef
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Jak do tej pory nie miałem z nim żadnych usterek po za standardowym serwisem oleju i filtrów
~Ttt
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Drobne wycieki z silnika i pare czesci eksploatacyjnych.
~paweł_szymański
SUV 3.6 V6 FSI BlueMotion 280KM 206kW
Hmm, przepaliła mi się żarówka w klapie bagażnika...
~Tomasz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Czasami trzaski - czyli szczegół, reszta ok,
~rys1024@wp.pl
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
kupiłem nówkę salonową i... zepsuty zagłówek kierowcy !