Lista ocen Volkswagen Touareg II (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
Do przeglądu jeszcze za wczesnie mam go miesiąc ale efekty w oszczedności są bardzo znaczne !!! wczesniej nie wierzyłem ,że moze być aż tak znaczace . Z trasy Katowice -Olsztyn i z powrotem z pelnym obciązeniem 4 osoby + bagaż przywiozłem 8,7 l/100km dzisaj jadąc smotnie z Katowic do Cieszyna i z powrotem 8,2l/100km. Porównując to z poprzednim modelem gdzie na trasie rzadko schodziłem ponizej 11 l na 100km . Duży ukłon dla konstruktorów !!!
~jerzy
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
nie wierzyłem sprzedawcy ale teraz wiem ze pali rzeczywiście rewelacyjnie - miasto 9-10, poza 7,7 - 8.6 ( wczoraj na trasie koszalin - poznań(240 Km) pokonanych w 3 godziny spalił 8,4 l
~Bogdan4321
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Pamiętając o serwisach i wymianie olej, filtrów w silniku skrzyni i napędzie bo po za tym nic nie robiłem bardzo tanio w porównaniu do rówieśników z tego segmentu BMW czy Mercedesa.
~paweł_szymański
SUV 3.6 V6 FSI BlueMotion 280KM 206kW
Tanio nie jest. Instalacja LPG pomaga, ale nadal nie jest to tanie auto. Za to już akceptowalne. Coś za coś. Wielkie, wygodne z napędem 4x4 auto musi palić.
~Makgajwer
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
przy naprawdę długiej próbie ok 4 tys km (Polska - Bałkany - Polska), większość autostrady, Vmax 160, ale średnio 120-130, miasto max 9 - 9,5
~rys1024@wp.pl
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
jak na auto tych gabarytów i tą masę wzorowo, przy jeździe zgodnie z przepisami można bez problemu na 3 litrowym dieslu zejść poniżej 7 litrów....
~Ttt
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Tanio nie jest..wlasciwie to wszystko drogie od silnika po czesci zawieszenia ale na szczescie sie nie psuje..
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
I tu największe zaskoczenie, auto ma duży apetyt na paliwo, szczególnie przy prędkościach autostradowych.
~Tomasz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Paliwo - spala jak poniżej jak na duży samochód nie jest żle, olej - dolewam max 1l na 25.000km, brak awarii
~Marcin
SUV 4.2 V8 TDI 340KM 250kW
Prędkości autostradowe powyżej 190 trochę drenują kieszeń przeglądy w tej klasie w normie.