Lista ocen Volkswagen Touareg II (11) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
Miły dla ucha dźwięk 6ciu cylindrów, duża moc , auto zrywne szczególnie do 100, na autostradzie trochę gorzej, pewnie ze względu na duże gabaryty i wagę. Przy prędkościach autostradowych dużo pali , prawie dwa razy tyle co podaje producent.
~Tomasz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Nie mam uwag, dynamika/spalania jak dla mnie ok, w mieście po 10km - spalanie przy spokojnej jeżdzie 11l, udało mi się nawet kiedyś zejść do 10l, trasa - zależy od buta - do 110km/h spokojnie 7,5l, do 150km/h - 8,5l.
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
Przy obecnym przebiegu nie ma prawa nic się psuć i tak jest. Spalanie również nie odbiega od tego, o jakim wcześniej czytałem w różnych testach. Silnik dobrze wyciszony, nie męczy nawet podczas długiej jazdy.
~Mariusz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
Niby ten sam silnik a pracuje dużo lepiej , tylko parę koników więcej a przy mniejszej masie jest dużo zrywniejszy , Naprawdę jak na takie autko poniżej 7 sekund do 100 to b. dobry wynik !!!
~Bogdan4321
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Bardzo dobry silnik dynamiczny nie ma problemu z wyprzedzaniem pomimo swojej masy. Silnik TDI bardzo dobra i sprawdzona konstrukcja nie zrujnuje kieszeni właściciela
~Józef
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Bardzo dynamiczny i ekonomiczny Średnie spalanie po przejechaniu 1000km po terenie górzystym i przy dynamicznej jeździe 12l Na autostradzie można osiągnąć spokojnie 8l na 100km
~paweł_szymański
SUV 3.6 V6 FSI BlueMotion 280KM 206kW
Brzmienie super, dynamika ok. Nie zawiódł ani razu. Na razie serwis ogranicza się do regularnych wymian oleju i filtrów. Oby tak dalej...
~Marcin
SUV 4.2 V8 TDI 340KM 250kW
Rewelacja jeżeli chodzi o osiągi. Ale beż 8-biegowej skrzyni niewiele by to dało. Przykład 5,0 tdi we wcześniejszej wersji.
~rys1024@wp.pl
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
3.0 V6 TDI BlueMotion (240 KM)silniczek marzenie, tylko 240 km ale jaka elastyczność....
~z.g
elastyczny,przy 50 tys. przebiegu uszkodzony simering na wale