Lista ocen Volkswagen Touareg II (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
Mam wersja z zawieszeniem pow. regulowanym trybem jazdy i to jest to co najbardziej dopieszcza. poprzedni mój Touareg był na resorach i pomimo tego że trzymał sie drogi doskonale jest istotna róznica , naperawdę luksusowe zawieszenie co na naszych poskich drogach musi zostać docenione !!!
~paweł_szymański
SUV 3.6 V6 FSI BlueMotion 280KM 206kW
Zawieszenie pneumatyczne robi robotę. Ma być wygodnie - ustawienie 'Comfort'; ma być szybko - ustawienie "Sport". Jeżdżę głównie w trybie komfortowym i wtedy tym samochodem potrafi bujać. Wybieranie i niwelowanie nierówności bardzo dobre, zupełnie inna bajka niż w BMW.
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
Bardzo fajny i przydatny po zjeździe z asfaltu, układ regulacji wysokości oraz funcja blokady napędu przy jeździe off roud. Regulacja z kolei twardości zawieszenia pozostawia trochę do życzenia wg mnie nie widze różnicy między normal, a comfort.
~Grzegorz
SUV Facelifting 3.0 V6 TDI BlueMotion 262KM 193kW
Trudno o jakiekolwiek zarzuty. Prowadzi się świetnie. Zawieszenie pneumatyczne. Trzy tryby zawieszenia i rzeczywiście widać różnicę. Auto waży 2250 kg i nie odczuwam tego w żaden sposób podczas prowadzenia.
~Marcin
SUV 4.2 V8 TDI 340KM 250kW
Zawieszenie jedyne w swoim rodzaju. Pneumatyka lekarstwem na polskie drogi. Nawet Land Rover nie ma możliwości ustawień jakie daje Touareg. Bmw X6 i Mercedes ML nawet nie podejmuje walki.
~Józef
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Pewnie się prowadzi mam założone opony 275/45/20 nie przechyla na zakrętach reaguje sprawnie na polecenia kierowcy. Bardzo łatwo się parkuje pomimo takich gabarytów
~Tomasz
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
biorąc pneumatykę myślałem że będzie super, mam problem na zimowych oponach - trochę trzęsie - może to być wina nieoryginalnych felg, generalnie jest ok
~Bogdan4321
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Bardzo dobre wspomaganie nie za ciężkie nie za lekkie przez co czuć kierownicę i pozwala to na dynamiczną jazdę w zakretach
~rys1024@wp.pl
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 240KM 177kW
trzyma się drogi niesamowicie a przy tym doskonały komfort podróżowania po naszych dziurawych jezdniach
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touareg II
~Ttt
SUV 3.0 V6 TDI BlueMotion 245KM 180kW
Super,cos jak ten w Porsche.W Q7 chodzil zbyt delikatnie,taka woda jak w a6 c6..