Lista ocen Volkswagen Touran I (197) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Mam porównanie do Sorento, Kangoo, Partner, Vito, Vaneo, Mondeo i Avensis skrzynia Volkswagena jest najlepsza !!! [bez DSG]
~drax_krak@o2.pl
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Dla mnie skrzynia biegow vw jest najlepsza i ciezko jest znalesc samochod w ktorym tak precyzyjnie pracuje skrzynia biegow.
~Bartezjusz
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Troszkę za krótkie biegi, (manual) mała elastyczność, fajnie że jest ich 6 bo przy 100 na 4biegu zaczyna byc głośny.
~tombi@konto.pl
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Rewelacja. Bardzo podoba mi się sześcistopniowa skrzynia. Zdecydowanie ma wpływ na spalanie. Biegi wchodzą pewnie.
~Filip
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogólnie ok.Zbyt krótkie przełożenia wynikają pewnie z tego ,ze skrzynia ma aż 6 biegów do przodu. Fajna jazda zaczyna się od 4 biegu.
~Zock
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Sama w sobie jest dobra tylko 6 bieg na wysiadł i teraz jest wymieniony ale podczas jazdy BARDZO huczy
~piotr_chalecki
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
Do skrzyni generalnie zastrzeżeń nie mam ale jak na 6 biegowa osobiście dla mnie za krótkie przełożenie
~ishi81
Minivan 2.0 EcoFuel 109KM 80kW
jedynka i dwójka za krótkie, brakuje 6 biegu, same przełożenia precyzyjne, bezproblemowe
~zmotoryzowany
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
skrzynia biegów precyzyjna nie mam zastrzeżeń zawsze wszytko precyzyjnie wskoczyło każdy bieg
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I
6,8
8,3
11,4
~turbokozik
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Bardzo fajna sześciobiegowa precyzyjna skrzynia. Doskonale zestopniowana. Trzyma się świetnie