Lista ocen Volkswagen up! Hatchback 3d (12) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DanielK.
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Silniczek 1.0 60km - nie można wymagać cudów. Trochę inaczej niż w pandzie 1.2 8v. Moc porównywalna choć na wysokich obrotach silniczek VW ma więcej \"ciagu\". Ciekawostka: na jeździe testowej katowałem wersje 60km i 75km. Do 5 tys. obr nie czuć w zasadzie różnicy między tymi silnikami. Różnica jest między wartościa 5-6,5tys jak katujemy auto - wtedy wersja 60km przestaje przyspieszać a jedynie wydaje jęki a wersja 75km jeszcze wyraźnie gna do...
~Jacek
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Lekkie drgania czuć na jałowym biegu (ale nie jest źle jak na 3-cylindrowy silnik). Przyspieszenie marne ale spodziewałem się tego po 60 km silniku. Dobrze zachowuje się przy prędkościach powyżej 120 km/h. Dość elastyczny 5-ty bieg, który wrzucam przy prędkości ok 80 km/h i tak do 150 km/h całkiem nieźle to wygląda (jeźdźę w jedną osobę i waze 73 kg)
~peecerRS
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Bardzo wesoło pobrzmiewający warkot 3 cylindrowego silniczka, bardzo ekonomiczny i nie za bardzo skomplikowany. Odrobinę "się trzęsie" na postoju na biegu jałowym, (3 cylindry być może nie jest tak łatwo wyważyć), przy obrotach 2000 - 2200 rpm jest naprawdę pozytywnie.
~Szymon
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Na wolnych obrotach zanim się rozgrzeje troszkę drży, potem w ogóle nie czuć braku jednego cylindra. Jedzie jakby miał sporo więcej, niż 60KM, a pali tyle, co nic.
~Olek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Kultura pracy rewelacyjna jak na trzy cylindry. Silnik pracuje cicho i przyjemnie dla ucha. Przyspieszenie jest wystarczające do normalnej jazdy. Nawet na trasie nie ma tragedii.
~Jonasz
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Delikatnie ze sprzęgłem! Poza tym to tylko 3 cylindry, nie oczekujmy żadnych fajerwerków, ot turla się do przodu!
~Wojtek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
To nie demon prędkości ale rekompensuje to przyzwoitym zużyciem paliwa.
~zpider
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
mały silniczek sprawnie napędza auto. dźwięk charakterystyczny -ja go lubię
~hipolit
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Jak na trzy cylindry jest całkiem w porządku, jednostka bardzo elastyczna.
Dziennik kosztów dla Volkswagen up! Hatchback 3d
5,8
~Gienek
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Po prostu pracuje, bez zastrzeżeń
Volkswagen up! Hatchback 3d