Oceny Volkswagen up! Hatchback 3d

Oceny Volkswagen up! Hatchback 3d – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volkswagen up! Hatchback 3d

~peecerRS
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Posiadam autko od 26.10.2021 roku i zrobiłem nim dopiero (albo już) 6600km. Zakupiłem je z myślą o dojazdach czy to do pracy (35 km w jedną stronę), czy też do jazdy typowo po mieście (ze względu na gabaryty). Ale i zdarzyło się kilka dłuższych tras. Nawet powyżej 300 km. Rozważając zakup[ małego miejskiego auta, w grę wchodziły jeszcze Toyota Aygo i jej "bliźniaki". Jednak udało się trafić tego UP'a i w sumie prócz dwóch małych mankamentów w...
3,3
~michal
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Autko odebralem kilka miesiecy temu. Pierwsze wrazenie calkiem pozytywne, ktore troche zaciera sie z kazdym kolejnym kilometrem. Zaczne od silnika czyli dobrej strony tego auta. Zaskakujaco dobrze radzi sobie z predkosciami 130-140 km\\h a przy tym jest calkiem cichy i ekonomiczny jak na 3 cylindrowa litrowke oczywiscie. Zdecydowanie slabo radzi sobie w przedziale wysokich obrotow, marnie przyspiesza a przy tym halasuje dosyc mocno, jednak...
~Wojtek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Przesiadłem się do tego "malucha" z auta segmentu C. Kupiłem auto po leasingu z bardzo niskim przebiegiem 15 tys km. Przez prawie 6 lat służyło mi dzielnie do dojazdów do pracy (70km/dzień) głównie jazda trasą szybkiego ruchu. Jedyny problem jaki miałem to korozja w okolicy wlewu paliwa (problem znany) egzemplarze z początków produkcji miały z tym problem z racji braku tylnych nadkoli. Poza tym to najlepsze auto jakie miałem, w był to mój 14...
~Jonasz
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Jeżdżę od nowości. Żadnych usterek. Dotychczas wymieniłem komplet hamulców przednich i tylnych, opony... Poza regularnym serwisowaniem, wymianą płynów kiedy trzeba z samochodem nie miałem żadnych problemów. Jeżdżę dużo po autostradzie, mało w ruchu miejskim
~Szymon
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Najtańsze normalnie wyglądające auto na rynku oferujące \"automat\". Jedyną alternatywą jest i10 i PICANTO. Oba paskudne, więc wybór oczywisty. Do tego świetny układ jezdny, obszerne wnętrze, ocynkowana karoseria. Czego chcieć więcej?
~zpider
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Udany, mały samochód. W niektórych kategoriach dorasta a nawet przerasta auta z wyższych klas. W swojej nie ma konkurencji. Biały kolor + pakiet sportowy gwarantuje zainteresowanie innych kierowców. Polecam
~pedro leon
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Przejrzałem opinie na forach, a potem wahałem się, wahałem i wahałem. No ale w końcu kupiłem w autoremo i jestem naprawdę zadowolony z decyzji. Jakość wykonania – po prostu igła. Mucha nie siada. Mam poczucie że ten samochód sporo wytrzyma :)
~DanielK.
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Ogólnie oceniam autko na 4+. Jest to pojazd dla 1-2 osób ponieważ dostęp do tyłu nie jest wygodny a i z miejscem będzie problem jeśli osoby siedzące z przodu to \"spore osobniki\" :) Ładne, wygodne, przyjemne w prowadzeniu i mam nadzieję, że długo bezawaryjne. Spalanie potrafi zaskoczyć na +, jak i na - jeśli mamy ciągle pedał w podłodze na mieście. Liczę, że spalanie spadnie ponieważ autko dopiero zrobiło 3100km.
~Gienek
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Bardzo dobre autko, nie tylko do jazdy po mieście. Świetnie radzi sobie na trasie. Dobre fotele.
~Jacek
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Szukałem samochodu: 1) taniego 2) niezawodnego 3) ekonomicznego 1 i 3 spełnine, 2 - na to trzeba poczekac. Dodatkowo wygląd nie jest banalny Polecam !!
Volkswagen up! Hatchback 3d