Lista ocen Volkswagen Vento (134) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek A
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
dla mnie bezkonkurencyjny, przy dzisiejszych cenach paliw tylko takie autko, jak wspominałem cos kosztem czegos ta dynamika:/ ,czeny czesci niewygórowane
~Pawel
Sedan 1.8 90KM 66kW
Pali ok 6.6 l w trasie, a po miesice 11 l. Nie jest to malo ale autko sie nie psuje jest pewne i nie ma dodatkowych wydatkow. Polecam.
~moje vento
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
niskie zuzucie ropy zarowno w miescie jak i w trasie, w razie naprawy niema najmniejszgo problemu z dostepem do czesci, ktore sa stosunkowo tanie
~pitecki
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak pisałem trasa 5, miasto 6. Na trasie na pełnym baku robie zawsze bite 1200 km bak 55 litrow, w miescie ok 900 km, ale korki male odcinki to i tak super!
~Mlody
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Części tanie i łatwo dostępne, w zamiennikach można wręcz przebierać. Spalanie też bardzo sympatyczne, a samochód jest jeżdżony dość dynamicznie.
~VW Kriss
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto jak na tę pojemność bardzo oszczędne, części dostępne w każdym sklepie,tanie jak barszcz, nawet wysokiej jakości i dobrych firm
~VWajnert
Sedan 1.8 75KM 55kW
Części bardzo tanie i bardzo niskie spalanie (w moim przypadku akurat tak było...) Podane wartości odnoszą się do LPG !!
~sobota321111
Sedan 1.8 90KM 66kW
LPG .....normalnie ekonomia na trasie powyrzej 110km/h na trasie na automacie to około 8.7 L na stuwę LPG!!!!!
~danielcio
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
tak duże auto i takie małe spalanie - złoty medal dla tego modelu. często gęsto podczepiam przyczepkę a spalenie wiele nie wzrasta
Dziennik kosztów dla Volkswagen Vento
7,4
7,8
10,3
~arturkuch@interia.pl
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
5 l w tracie.....smiech:) o cenach napraw ciężko mówić bo nienaprawiam mojego dieselka:) jeszcze niemiałem potrzeby:)