Lista ocen Volkswagen Vento (134) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 191 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maz@wp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
przy spokojnej jeździe w trasie 6.5 l , w mieście 7 - 7.5 l . Jak na to auto to dobrze bo tyle samo spalały maluszki a komfort i wygoda jazdy to znaczna różnica.
~;)
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
zużycie paliwa jest doskonałe może mi ktoś niewierzyć ale w mieście spala mi ok.5,3l/100km, a po za miastem zejdzie do 4,8l/100km! przeglądy i naprawy są naprawde niewielkie
~dumny właściciel volkswagena vento
Sedan 1.8 75KM 55kW
podczas spokjnej jazdy nie pali wiele zarówno w trasie jak i w mieście, podczas jazdy na długich dystansach najmniej pali gdy podrurzujemy z prędkością 90 km/h.
~BUBA
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Spalanie jest w tym aucie fantastycznie niskie.Silnik jest ponadprzeciętnie trwały. Części oryginalne są w większości drogie, ale dostępność zamienników super...
~wicias
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
auto wogule sie niepsuje jednynie normalne wymiany oleju nieczęsto , wymiana wycieraczek itp. normalne zeczy jak przy kazdym innym samochodzie a z spalaniem bardzo niskie!!!!!!!!!
~BlueWheeler
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeden z najtańszych samochodów w eksploatacji. Ceny części śmiesznie tanie a zużycie paliwa na poziomie 5 litrów. Nie można chcieć więcej!
~Maras8448
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jeździłem na benzynie tankując po 8/10 litrów na 100km, teraz mam gaz i nie zauważyłem większego spalania, koszt przejechania 100km to 16 zł, więc rewelacja!
~medkwachu
Sedan 1.8 90KM 66kW
na gazie na trasie spala ok. 9l/100km. Gorzej na benzynie po mieście- szybko ubywa paliwa, nawet gdy sie go używa tylko do rozgrzania silnika
~Route 79 D.L (route79.info@wp.eu)
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
miasto 6.1 Trasa 4.8 do 110km/h czesci eksploatacyjne smiesznie tanie .... oceniam na 6 poniewaz jest to jedna z najtanszych aut do utrzymania
~adelajda135@wp.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
na trasie przy 90km/h spala mi ok.6 litrów na 100 km,srednio ok.8,5 litra zima po mieście poli 11-12 litrów przy częstych postojach i uruchamianiach silnika.