Lista ocen Volkswagen Vento (120) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 205 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuba
Sedan 1.6 101KM 74kW
katastrofa , odczuwa sie każdy kamyk na jezdni a na ostrych łukach mam wrażenie że zaraz przewrócę się na bok
~VVV
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
w moim egzemplażu (wersja Kronung) zawieszenie fabrycznie obniżone - rewelacja - przy prędkości nawet 200 km/h jak przyklejony
~H56
Sedan 2.0 115KM 85kW
twardy, czuć każda dziurę, za nisko zawieszony,urwałem na progu zwalniajacym poprzeczkę zabezpieczająca rure wydechową
~tomek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
mam sportowe zawieszenie...wiec niestety narzekam na komfort jazdy za to na dobrej drodze i w zakretach to duuzo mozna...:)
~mapas.mak@poczta.fm
Sedan 1.8 90KM 66kW
CO DO TEGO NIE MAM ZASTRZZEŃ, DOBRZE TRZYMA SIĘ DROGI,SZTYWNE ZAWIESZENIE JAK TO W VW... LADNIE POKONUJE ZAKRĘTY.
~tomash77@o2.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
wytrzymały, pomomi jazdy po polskich drogach, do tej pory bez usterek, jak każdy VW ma twarde zawieszenie, na szybką jazde doskonałe
~JODBAER
Sedan 1.8 90KM 66kW
Układ jezdny wyśmienity, samochód bardzo dobrze trzyma się drogi (ale dopiero po wymianie sprężyn oryginalnych na nieco twardsze).
~mroczek@bn.krakow.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Zawieszenie sztywne co ma swoje zalety(maly przchyl na zakretach,dobre trzymanie sie drogi) i wady (trzesie na nierownej nawierzchni)
~Wulw
Sedan 2.0 115KM 85kW
Doskonale się trzyma jezdni a nawet w przypadku poślizgu da radę wyciągnąć bez uszkodzenia
~Maciej
Sedan 1.8 75KM 55kW
Jazda tym samochodem jest powolna ale wygodna. Za to mogę liczyć na pełną niezawodność.