Lista ocen Volkswagen Vento 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1998 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Trochę słabej jakości plastiki elementów ruchomych wyposażenia wnętrza. Wspomniany już wyżej wentylator nawiewu zbyt głośny. Autoalarmy montowane u Polskich dilerów bez jakiegokolwiek wsparcia - brak dokumentacji. Jeżeli zamontowany jest AutoWatch to lepiej go wymienić. Dla niektórych samochodów wyposażonych w instalację elektryczną z elektrycznymi szybami i pakietem komfort można nawet pokusić się o instalację alarmową z domykaniem szyb z...
~Przemek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
poluzowana klema od akumulatora zamarznięty zamek zacinający się szyberdach kostka pod stacyjką no i odpadający materiał na podsufitce Wszystko co przez 4 lata trzeba było zrobić z drobnych rzeczy. wszystko można samemu naprawić albo za grosze u mechanika. No i trzeba auto zabezpieczyć od rdzy. klapa od bagażnika, progi..
~JM
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
przez 9 lat użytkowania mogę napisac że oprócz zawieszenia co jest normą w polsce siadły mi tylko podswietlenia szyberdachu i właczania światełek, silniczek do centralnego ale już kupiłem spalony i chyba raz linka sprzęgła - samochód bezawaryjny przy dobrym serwisowaniu !!!
~robert213@poczta.fm
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
POZA TYM,ŻE CZASEM JAK MU ODWALI TO PRZERWIE,TO JEDYNY MANKAMENT,RESZTA OK WIDZIAŁEM W INNYCH OPISACH ZE TO PRZERYWANIE TO NORMA,JESLI KTOS USUNĄŁ TA DROBNOSTKE TO PROSZE O PODZIELENIE SIE TA INFORMACJA CO TO ZA WADA NA EMAILA robert213@poczta.fm
~Paweł
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Przejechalem 34tys i zmienilem gome pod amortyzatorem.Najmniej awaryjne auto jakie mialem.Minusem jest pojawiajaca sie rdza na dkolach
~piotrus196026@wp.pl
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
urwany zamek schowka i nie ma możliwości aby dokupić nowy tego typu:/ Włącznik szyby ogrzewania: brak możliwości wyłączenia po ponownym włączeniu
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
jak w każdym aucie,regularne wymiany oleju,filtrów,płynów i materiały eksploatacyjne,klocki,łozyska kół
~piotr_fy
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
brak usterek. Najbardziej wkurzająca jest korozja która pokazuje się w niektórych miejscach.
~moje vento
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
podczas duzzego mrozu wystepuja drobne problemy z zamkiem centralnym ktory niedomyka drzwi,

Usterki Volkswagen Vento

Volkswagen Vento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kamers
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
problem z regulacją siły nawiewu(zużycie styków) ale jak na auto 13 letnie to nie feler