Lista ocen Volkswagen Vento 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1998 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JM
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Straciłem na min około 22 tys bo teraz można kupić taki model za około 10.000 - Jeśli bym mi się trafił model taki jaki posiadam to biorę w ciemno za takie pieniądze. Niejednokrotnie miałem sprzedawać ale za tą cenę nie warto się pozbywać samochodu który sluży super przez tyle lat ! Polecam :)
~Przemek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto kupiłem w Polsce od kobiety która jeździła nim 2 lata. Wcześniej sama sprowadziła z Niemiec. Za porządne auto trzeba niestety trochę zapłacić.Trzeba dobrze poszukać bo wiele aut jest zajechanych. Ale jak kupi się auto w dobrym stanie to można nim długo i bezproblemowo jeździć.
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Model już leciwy, toteż ceny nie są takie zastraszające. Za dobrze utrzymany egzemplarz warto dać troszkę więcej, a napewno się odpłaci swoją ekonomicznością, przestronnością wnętrza i wyposażeniem. Vento było lepiej wyposażane aniżeli mniejszy brat Golf.
~piotrus196026@wp.pl
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Po użytkowaniu przez trzy lata tego auta jestem z niego zadowolony ponieważ nigdy mnie nie zawiódł nawet w czasie dużych mrozów dużo osób jest zachwyconych wyglądem mojego samochodu :):):):)
~moje vento
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
za taka cene trudno kupic samochod ktory bedzie dobrej jakosci, niezawodny, ekonomiczny, zadbane modele beda jeszcze dlugo niezawodnie sluzyly. Polecam
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
cena auta całkiem atrakcyjna biorąc pod uwage rozmiary autka,bagażnik i jego przestronne wnętrze
~arturkuch@interia.pl
Z opłatami wyszło 8 tysięcy zł, za te pieniądze to naprawdę dobra inwestycja
~Theority@op.pl
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Dobre auto za niewielkie pieniądze :D
~Beata
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Cena za takie auto jest odpowiednia.

Usterki Volkswagen Vento

Volkswagen Vento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~BUBA
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Super auto za niewygórowaną kaskę.