Lista ocen Volkswagen Vento 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1998 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto prowadzi się dobrze. Zawieszenie idealnie nadaje się na nasze drogi. Autem jeździłem na co dzień po Wałbrzychu. Pełno dziur wybojów. Auto przez 4 lata tylko raz miało wymieniane amory. Kolega w tym samym czasie w oplu miał raz zmieniany przód i 2 razy tył.
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Jak na tego typu i czężar pojazdu to jest całkiem dobrze. Zawieszenie to kopia z Golfa III, a moim zdaniem w Vento zachowuje się bardziej neutralnie. Na naszych Polskich drogach zawieszenia nie mają lekkiego żywota, mimo to jest to bardzo wygodny samochód pomimo wyposażenia GT
~kania
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
auto ze wspomaganiem,ale moje poprzednie auto(golf2 1.6td)bez wpomagania prowadzilo sie lepiej!!nawet gdy droga byla pokryta sniegiem mozna bylo jechac do 120 km/h-vento juz tego nie ma!!
~robert213@poczta.fm
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
MOJ JEST ZNIŻONY,POWIEM TAK ,JAK DLA MNIE TO JEST PRZYKLEJONY DO DROGI,TROSZKE TRZEPIE,ALE TO KWESTIA PRZYZWYCZAJENIA I GUSTU,DLA MNIE JEST OK
~JM
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
jest dobrze można pośmigać na dobrych gumach :) nie odczułem żadnej pod i nadsterowności - wszystko serwisuje na bieżąco.
~tomek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
mam sportowe zawieszenie...wiec niestety narzekam na komfort jazdy za to na dobrej drodze i w zakretach to duuzo mozna...:)
~BUBA
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Komfort na przyzwoitym poziomie, może troszkę miękki ale nieżle znosi stan naszych dróg.
~Darkdog4
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Wymieniałem tylne zawieszenie, tuleje na belce,łożyska ,amortyzatory.
~Sensei
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
przyjemne prowadzenie, może hamulce trochę słabe - ale to pewnie kwestia zużycia
~Paweł
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Kierownica chodzila bez zazutu lekko i precyzyjnie