Oceny Volvo 340 Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW 1984-1991

Volvo 340 Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW 1984-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo 340 Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW 1984-1991

~Szczęśliwy Marcin ze Szczecina. mlodymot@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
Ma jedną wadę: nie jest nowiuteńki :-). Gdybym mógł kupić dziś taki ale nowy to bym to zrobił, nawet, gdybym miał zadłużyć rodzinę do 4 pokolenia po mnie. A racji pracy, jeżdzę w każdych warunkach, po poligonach, terenie, polach , bagnach itp itd, nigdy się nie zakopałęm ,nigdy się nie zawiesiłem, nigdy mi nie odmówił posłuszeństwa. Ale to jest egzemplarz z tzw. :czystego żelaza" - w nim nie ma się co psuć - chybam, że ktoś się baaaaardoz...
~kdziadek@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
mój komentarz to tylko to że samochody owej marki są do nie zdarcia jeśli ktoś posiada zbędną poduszkę pod silnik od strony tylniej czyli sprzęgła i wał to chętnie odkupię nie wiem jak długo wytrzymają moje regeneracje
~Arczi
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
jak dla mnie to nie ma lebszego auta, z tych lat, audi,bmw,mercedesy - moga sie schowac, przy volvo 340. niestety juz nie jerzdze tym autkiem-(nie dlatego ze sie rozsypal) ale szukam drugiego na chodzie.
~lukaszwizna@wp.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
Samochód jest jak każdy widzi.Jakoby że auto powstało ponat 15lat temu to jest naprawde dobry niezawodny wóz.Mam Volvo od nowości i jeszcze nigdy nie zawiódł mnie na drodze.Ale jak trzeba to też potrafi"wykrzesać"mocy w sprincie.....hehe
~K6
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
Samochód jest naprawde fantastyczny , jestem z niego bardzo zadowolony, jest niezawodny i ekonomiczny. W zwiazku z tym , że ma już swoje lata miejscami zjada go korozja. Jedyny problem to taki, że nie jest NOWY.
~MACIEK
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
spala 6 l. na setke w mieście,wszyscy uważają że to mercedes beczka był nie zawodny ale oni nie jeżdzili 340 a to błąd.Cześci zamienne zupełnie nie potrzebne ale,jeżeli już coś potrzeba bardzo tanie.REWELACJA!!!
3,5
~tomek
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
moja rodzina kupuje tylko 340 sa juz 3 , jak sie powazne czesci wymieni to potem jedzie. ale jak sie zle trafi to mozna duzo wydac choc same czesc sa dosyc tanie i co wazne wszystko szybko ci przysla z bytomia. jestem z niego zadowolony a juz nim zrobilem 50000.
~Kuba5251
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
Jak na tamte oraz te czasy autko sprawuje się świetnie. W końcu szwedzka stal nie może się psuć.
~Kadziu
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
jest to swietne autko do jazdy na firmowej jak i rodzinnej.
~scoobie
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
auto nie do zdarcia. bez przerwy są w nim jakieś drobne usterki ale to z powodu wieku jakie to autko posiada. nie raz wyratował mnie z trudnej sytuacji. fotele wypas
Volvo 340 Sedan