Lista ocen Volvo 460 (69) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mieszko80@interia.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
kupilem ten samochod w angli wiec zaplacilem bardzo malo...co najmniej 3krotnie mniej niz w polsce... ale tutaj takie ceny to norma. co do reszty jak na razie jestem zadowolony.
~kazp@tlen.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Cena na Zachodzie jest niska. Chyba tam juz poznali sie na tym aucie. Moim zdaniem i tak jest zawyzona w stosunku do jakosci. A u nas to juz nawet nie ma o czym mowic!!!!Nie polecam
~Radosław
Sedan 1.7 102KM 75kW
Niska cena zachęca. Znikoma korozja, troszkę u dołu drzwi. Nadwozie podobno ocynkowane. W przypadku mojego egzemplarza oryginalny lakier.
~pawel.szczypta@gazeta.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto świetnie się prowadzi opony nisko profilowe wchodzi w zakręty jak przyklejony nawet z dużymi prędkościami. Jakośc bdobra cena zakupu okazyjna.
~Piotrek
Sedan 1.7 Turbo 120KM 88kW
mysle ze volvo wypada bardzo dobrze.jakosc materialow tapicerskich bardzo wysoka,blachy cale cynkowane.super inst.elektryczna i ten silnik naprawde dobry.z
~paweu@icm.edu.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Warto popytac np. w warsztacie czy u ubezpieczyciela o wartosc danego modelu. Niekiedy w ogloszeniach cena wywolawcza jest sporo za wysoka.
~misiaaak@poczta.onet.pl
Sedan 1.7 90KM 66kW
udało mi się moją volvinkę całkiem okazyjnie zakupić. miała wtedy 10 latek i wyglądała tak cudnie, że moja dziewczyna pokochała ją od pierwszego wejrzenia!!!
~Sebastian
Sedan 1.6 82KM 60kW
Najlepszy samochód w tej cenie. Gdyby to było Audi czy Volkswagen kosztowałby 3 razy tyle co z pod znaku Volvo.
~Zibu
Sedan 1.7 Turbo 120KM 88kW
Dobry samochód dla osób jezdzących pozamiastem wygodny duzy. Cena zakupu nie jest wysoka a jakosc naprawde polecam. W koncu to VOLVO
~rufus96
Sedan 1.8 90KM 66kW
Niech ktoś znajdzie inne auto z takim wyposażeniem i niezawodnością Jeżeli tak to zapraszam do dyskusji: rufus96@wp.pl