Oceny Volvo 480

Volvo 480 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo 480

~anettanowak@wp.pl
Coupe 1.7 102KM 75kW
Super autko!! Jestem kobietą i naprawde kocham to cudo:)) Polecam je osobom które nie lubią komercjii. Auto dla miłośników. Zawsze można kupić golfa którym jeżdzi 1/5 społeczeństwa...:D;D;D hahahahah
~maxio000@wp.pl / GG 1825774
Coupe 2.0 110KM 81kW
Jest piękna ale i to tylko moje zdanie, bo nie każdemu się podoba taki kształt :). Pierwsze dnie jak kupiłęm to myśleli że ja jeżdzę Hondą bo jest podobna hehe :). Fajny samochód i to raczej dla miłośników ;).
~Raven
Coupe 2.0 110KM 81kW
Świetne wykończenie, bajerki typu np: podświetlany zamek w dżwiach, stacjka, powoli zanikające światełko wnętrza po 20s.no i przede wszystkim komputer, który nas informuje o wszystkim, głównie o spalaniu:) Nie ma z nim problemów technicznych, jedynie twarde zawieszenie może przeszkadzać na naszych drogach:(. Auto dynamiczne lekkie o sportowym charakterze. Zapraszam na forum volvo 480 www.volvo480.fora.pl
4,1
~witoldw@onet.eu
Coupe 1.7 Turbo 122KM 90kW
Ogólnie lubię volvo i od 5 lat nie jeżdziłem niczym innym{poza krótkim epizodem z bmw ale to była pomyłka}. to autko jest jednak "zabójcze". Co prawda mam "automata" i nie ma bardzo z czym poszaleć ale ten wygląd... . Boski!
~tarsar
Coupe 1.7 Turbo 122KM 90kW
Generalnie auto zalatuje "youngtimerem" - wyprodukowano tylko 80 tyś sztuk. Wielka rzadkość na drogach całej Europy. Auto dla indywidualistów. Wg mnie to wersja Turbo jest najlepiej dopracowana, pozatym najszybsza:) Wiele osób jest zaskoczonych że to jest Volvo, ale są zaskoczeni wieloma cechami tego wozu.
~majki
Coupe 2.0 110KM 81kW
Bardzo fajny samochód, oryginalny i niepowtarzalny! daje dużo frajdy z jazdy! dokładnie takiego szukałem i cały czas mi się bardzo podoba!! jak dla jest cudownym autem! bardzo wygodny w środku i fajnie pomyślany. żal go trochę tłuc po polskich drogach, ale... dostaje ode mnie 5 z minusem!!
~Bartek
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
Samochod dla amatora. Kupujac trzeba miec swiadomosc wad i zalet. Nie warto kupwac samochow tanich, ktorych teraz duzo na wszelkich aukcjach i portalach komisowych. Kupisz za 3 kPLN a w krotkim czasie dolozysz 2 razy tyle. A wartosc samochodu duzo nie wzrosnie.
~mjog@interia.pl, DOL NO47, czarny
Coupe 1.7 102KM 75kW
autko z charakterem, tylko raz zdarzyło mi się aby przy spotkaniu gdzieś w Polsce albo za granicą nie przywitać się z właścicielem innej 480-ki i wymienić kilka słów, potwierdzam iż z tyłu trochę cieknie woda przez reflektory, a tylne nadkole lwe biroą już korniki, ale i tak nie oddam go już nikomu
~Lukkio
Coupe 2.0 110KM 81kW
Auto świetne do jazdy ! wrazenie lekkosci , pewne hamulce, doskonale osiagi ,pewne prowadzenie - wada opony nisko-profilowane nie na polskie drogi , ale to wada chyba drog a nie samochodu :) Ja jestem zadowolony , napewno zostawie sobie taką zabawke do konca życia, nawet jeśli bede mial kiedys inne autka , to zawsze bedzie miejsce na 480 w Garazu ! !
~PEDRO
Coupe 1.7 Turbo 120KM 88kW
autko leciwe ale zywotne! to mój 1-szy 480, choc jezdzilem kilkoma. VOLVO-pasja rodzinna. No i to wyposażenie - klima, wspomaganie, abs, pełna elektryka, computer pokładowy, felga alu, chrom rura... kocham moja żabe!!!