Lista ocen Volvo 760 Sedan (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TaXi , darek8907@interia.pl
Sedan 2.4 TD 112KM 82kW
Stare, poczciwe i niezawodne Volvo. Samochód bardzo wygodny i bezpieczny oraz tani w utrzymaniu. Kupiłem sprowadzonego z przebiegiem ok.330.000 jeżeli nie kręcony był licznik. Przez 3 lata przejechałem prawie 170.000 (taxi) ze z tego 90% miasto - praktycznie bezawaryjnie - niech ktoś to zrobi fiatem, fordem czy oplem... Acha zapomniałbym dodać - do bagażnika sedana wchodzą w poprzek całkiem sporej długości narty...
~Krzysztof
Sedan 2.8 147KM 108kW
Super samochód dla pasjonatów. Osoby, które szukają niezawodnego samochodu na długie lata i tysiące km w sumie trafiły pod dobry adres, ale uważam, że nie powinny kupować. Kupcie sobie mercedesa, a te Volva kanciaste zostawcie ludziom, którzy nie będą oszczędzać i będą kochać swoje samochody.
~Daniel Ziarniak
Sedan 2.4 TD 112KM 82kW
Moja ocena to 4,5. Auto na pewno również i dziś bezpieczne, komfortowe, z niezłymi osiągami a stosunkowo niewielkim zużyciem paliwa. Od początku mi się spodobało, ma w sobie to "coś", choć wielu osobom nie podoba się ten "kwadratowy" design, to mnie on urzeka.
~volvo_760@intera.pl
Sedan 2.8 147KM 108kW
Doskonałe auto pomimo znacznego juz wieku. Jedyny poważny problem jaki miałem powstał w nim z mojej winy. Po zmianie na nowego Citroena C5 (nie miałem wyboru) poza hałasem przy duzych prędkościach wszystko jest gorsze niz w starym VOLVO.
~VOLVO FANKA
Sedan 2.4 TD 112KM 82kW
Nie znam wygodniejszego samochodu, super wygodne fotele, skórzane. Niesamowity skręt, żadnych problemów z parkowaniem czy zawracaniem. Zderzak - żaden plastyk, że się lekko szmyrnie i pęka, czy się łamie, solidny nie dozdarcia.
~camlott@wp.pl
Sedan 2.8 156KM 115kW
Na długie trasy tylko taki wóz , żal że ich już nie produkują . J3eżeli byłby dostępny nowy w granicach 70 00 - 100 000 napewno bym sie nie zastanawiał
~Jarek - Warszawa
Sedan 2.4 TD Interc. 115KM 85kW
auto ponadczasowe. pomimo kantów i może topornego wyglądu, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wiecznie na czasie.
~Alex
Sedan 2.3 Turbo 177KM 130kW
bardzo duze i solidne, wygodne auto. Ale nie dla kazdego..jest wielki, ciezki i nie sportowy!
~jan
Sedan 2.8 147KM 108kW
oby nowe były na tym samym poziomie
~Mathias1
Doskonałe.