Ocena kierowcy - Volvo 960 Sedan

Knight, 12 lat temu
Silnik 2.5 i 24V 170KM 125kW
Rok produkcji 1996
Volvo 960 Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
Jestem wielkim \'volvofanem\'. Volva to moim zdaniem najlepsze samochody na świecie, szczególnie te starsze. Ten samochód ma po prostu duszę, do tego jest niezawodny a jazda nim daje niesamowicie dużo przyjemności. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ten samochód.
Silnik oceniam bardzo dobrze, jest w miarę dynamicznym, cichy, ekonomiczny i przede wszystkich bardzo bezawaryjny.
Niestety w moim volvie jest automat, przez co samochód nieco muli, przy szybkim przyspieszaniu potrafi czasami szarpnąć, jednakże jazda na spokojnie daje dużo przyjemności.
W żadnym samochodzie jakim do tej pory jeździłem nie było tak komfortowego zawieszenia. Jest wygodnie i bezpiecznie .
Moim zdaniem bez zastrzeżeń. Doskonale czuję długość samochodu. Manewrowanie to przyjemność. Samochód ma bardzo małą średnicę zawracania.
Wszystko jest na swoim miejscu, intuicyjnie wiadomo od razu gdzie co jest.
Żaden inny samochód tak szybko się nie nagrzewa. Co do klimatyzacji to działała elegancko, ale tymczasowo nie działa. Nie miałem czasu jeszcze się tym zająć
Tutaj niestety tylko przeciętnie, z przodu jest elegancko, natomiast z tyłu jak na tą klasę samochodu zdecydowanie za ciasno.
Zużycie paliwa nie jest bardzo wygórowane, z uwagi na to że jest automatyczna skrzynia biegów nie można się spodziewać że będzie palił 8 litrów, ale ogólnie nie jest źle.
Za 5 tyś złoty, kupiłem samochód w doskonałym wyposażeniu, bezawaryjny i niesamowicie wygodny :)
Rok jazdy bez żadnych usterek
Rok jazdy bez żadnych usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i 24V 170KM 125kW [l/100km]

12,0