Ocena kierowcy - Volvo C30 Hatchback 3d

Mac, 12 lat temu
Silnik 2.4 D5 180KM 132kW
Rok produkcji 2008
Volvo C30 Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : naprawdę aż się chce przyspieszać aby słyszeć warkot silnika
To dobre auto, ale dla kogoś kto nawija dużo kilometrów, może się okazać drogi w utrzymaniu
Auto ma bardzo dobre osiągi, w skali do 5 daję 6 punktów za dźzięk silnika, to chyba jedyny tak pięknie brzmiący diesel.
Bez zarzutu, krótkie przełożenia i pełna precyzja
Moje c30 jeździ na kołach 18\" a więc dobre trzymanie w zakrętach, choć auto jest raczej komfortowo zestrojone.
Do przodu dobrze do tyłu super dobrze ze względu na nisko poprowadzoną szybę
wszystko pod ręką
Jest dobrze choć w porównaniu do aut grupy VW , klima trochę wariuje na początku zanim schłodzi wieje jak szalona
Auto typowo dla 2 osób, chociaż jak już się uda wejść do tylu to tam również jest miejsce. Ja mam 186cm i dla mnie jest wystarczająco miejsca
Volvo jest super wyciszone
W mieście wypije nawet 9 litrów, choć bez wariacji 8 wystarczy, na trasie może spalić 6,7 litra, ja głównie podróżowałem 140-150 km/h i wychodziło 7,3 l.
jakość : te części które pochodzą z Volvo mają dobrą jakość, natomiast to co pozostało w tym aucie po fordzie focus ma taką jakość jak to ford..
w przednim zawieszeniu jak zaczęło coś stukać to musiałem sporo elementów wymienić zanim znalazłem winnego.
Niestety w moim aucie padł komputer silnika, jednak jestem 2gim właścicielem więc nie wiem czy to wina auta czy może miało coś \"dłubane \" w komputerze. Przy 115000 padła przepustnica. Największa wada to ceny serwisu, trzeba naprawiać w nieautoryzowanych, ceny części wyższe od innych aut.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 180KM 132kW [l/100km]

7,2