Lista ocen Volvo C70 I Coupe (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkrzesz
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Uważam, że jest to pierwszy SAMOCHÓD w moim życiu. Dotąd jeździłem kilkoma podróbkami. Serio- tak wygodnego i "poukładanego" auta nie widziałem! W subiektywnej ocenie- wsiadasz, odpalasz, i nie chcesz już wysiadać.....Żona obok jest jakoś dziwnie miła (!), a 10 letnia córa w tyle ma RAJ.... ( to jej słowa...)
~mathi
Coupe 2.4 20V T 193KM 142kW
Wypas. Siedzenia- marzenie (opcja skóra/materiał), pedały- idealnie rozmieszczone, kolumna kierownicy?- wygodna dla mnie 180cm i żonki-165cm. Wszystko pod ręką. Jedyny minus?- włącznik awaryjnych-często przypadkowo włączany przy obsłudze radia. Ale ogólnie super!
~tomek
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
To co bym zmienił to przełącznik funkcji komputera (zasięg km/spalanie/spalanie chwilowe itp). Wolałbym żeby był tak umiejscowiony abym nie musiał odrywac rąk od kierownicy. Poza tym ok
~dok8@wp.pl
Coupe 2.0 20V Turbo 225KM 165kW
po prostu volvo... nic dodać nic ująć. wszystko na swoim miejscu. jedyna rzecz do której można się przyczepić to obsługa długich świateł... no i elektryczne fotele. zdarza mi się przysnąć zanim się odsuną;)
~mnk
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
co tu mówić perfekt idealnie wszystko spasowane fotele super trzymaja sa przytym luksusowe kształt zagłówka kosmos troche ciężko sie wsiada do tył ale nigdy tam nie ma nikogo także dla mnie bez znaczenia
~Mariusz W
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Na 5 oceniam wnetrze,skora oraz deska rozdzielcza daja mily popis dla oka jak i w dotyku.pomimo uplywu 10lat ciagle w dobrym stanie sa skorzane fotele i sa wygodne na dluga trase
~Leon
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
No volvo. Full wypas, max prestiż. Każdy kto usiądzie w tym samochodzie nie będzie miał argumentów przeciw. Wygląd, materiały, zapach skóry. Tu C70 zgniata konkurentów---- TOTALNIE!
Coupe 2.4 20 V 170KM 125kW
Auto znakomicie zaprojektowane. Wszystko w zasięgu ręki. Fotele Volvo najlepsze z najlepszych. Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach.

Usterki Volvo C70 I

Volvo C70 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu