Oceny Volvo C70 I Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW 1997-2001

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volvo C70 I Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW 1997-2001

~Mariusz W
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
przed zakupem auta radze pojechac na warsztat i podlaczyc go do komputera,sprawdzic przedewszystkim w jakim stanie jest przepustnica!!! oraz stan turbo,ponizej 80% radze dogadac sie ze sprzedawca bo przepustnice nowe i oryginalne to koszt kilku tysiecy zlotych a uzywana przepustnice graniczy z cudem,nowe turbo tez nie tanie 2tys zl, to sa najpowazniejsze rzeczy jakie kazdy powazny kupiec powinien sprawdzic.Mowia kazdy chwali wlasne, ogolnie...
4,1
~Julek
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Świetny samochód, piękna linia nadwozia, a w połączeniu z oryginalnymi felgami bbs 18", naprawdę świetnie się prezentuje, pomimo swojego wieku. Jest trochę kapryśny i jego utrzymanie w odpowiednim stanie, trochę kosztuje, jednak jest tego wart. Nigdy mnie nie zawiódł na tyle, żebyśmy gdzieś nie dojechali. Jeśli szukasz takiego modelu, to lepiej kupić droższy, ale zadbany egzemplarz, od kogoś, kto naprawdę kochał to auto, niż jakiegoś trupa,...
~P.Z
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Auto jest świetne. Mimo swojego wieku wciąż świetnie się prezentuje. Volvo c70 to bardzo rzadkie auta w naszym kraju więc oglądający się za nim ludzie na ulicy to codzienność, nie jest to kolejne Audi A4, czy BMW E36. Auto w stu procentach spełnia moje oczekiwania.
~mnk
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Auto wymażone przezemnie nie zawiodło mnie ani troche super osiągi przy średnim spalaniu jak na tą szybkośc cudowny dzwięk silnika łączą siue z nisamowitym komfortem jazdy przestronnością wygodą i wszekimi udogodnieniami jakie oferuje wersja t5 mocno polecam ją przy wyborze autka
~krzysztof
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Jedno z piekniejszych i malo spotykanych coupe.Wygodny szybki (nie sportowy jak tu komentowano) i cichy.Ma opinie niezniszczalnego silnika(mam znajomych z przebiegiem 300tys i bez zarzutu).Jakosc wykonania chyba juz niepowtarzalna.Moje 8 letnie auto jest perfekcyjnie zachowane.
~Max
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Jak na samochód za taką kasę to oczekiwałem czegoś duuuużo lepszego, jedynie silnik i osiągi nie budzą zastrzeżeń, promień skrętu jak w TIRze zawracam na 3 razy, słaby ręczny, zajęcie miejsca za kierownicą przy elektrycznie regulowanych fotelach i kierownicy to męczarnia jak w najgorszym amerykańskim plastikowym badziewiu. drodzy posiadacze łączę wyrazy głębokiego współczucia wracam do mojej ulubionej marki BMW
~Ania- aniarasz@poczta.onet.pl
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Jstem bardzo zadowolona z autka. Nie mialam zadnych przykrych doswiadczen z nim zwiazanych- nie liczac serwisu w Jankach, gdzie zaginely mi chodniczki-nie polecam! Regularnie jezdze zmieniac olej i robie przeglady i dolewam paliwo.....i jezdze:) Naprawde warto go kupic!! Sama przyjemnosc jazdy:)))))
~MarciN1984
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Mam go bo nie jest to coś co spotkać można na każdym rogu ;)
~Emil
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Bardzo zadbane auto ale to bardzo będzie nam służyć aż do znudzenia.
~Marek
Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW
to auto jest po prostu piękne i ekskluzywnie wyposażone; niesamowita radość z jazdy i jakośc VOLVO
Volvo C70 I Coupe